ABBA Hotel
Termín:6. 2. 2012
Popis:Novootvorený ABBA Hotel v centre Bratislavy!

 

ABBA HOTEL

Hotel Abba Bratislava má 125 moderne zariadených izieb. Hotel ponúka aj 4 konferenčné miestnosti s maximálnou kapacitou do 130 ľudí s divadelným sedením.
Hotel sa skladá z dvoch častí, z novo postavenej modernej budovy a historickej budovy, v ktorej sa nachádzajú Executive izby, konferenčné miestnosti a bar.
V novej časti hotela sa nachádzajú Standard izby, Executive, Triple a Family izby ako aj reštaurácia Abba Mia s kapacitou pre 120 ľudí.
Ďalším bonusom hotela je letná terasa a podzemná garáž s kapacitou 75 parkovacích miest.

 

abba hotel

 

REŠTAURÁCIA ABBA MIA

Varenie je umenie. Umenie, ktoré tvoríme vo všetkých reštauráciách hotelovej siete abba. V našich reštauráciách sa vždy snažíme poskytnúť Vám to najlepšie z gastronómie, aby bola každá jedna návšteva u nás pre Vás dokonalým kulinárskym zážitkom.
Začnite svoj deň našimi delikátnymi bufetovými raňajkami a objavte našu reštauráciu abba mia, kde nájdete široký výber talianskych, španielskych a slovenských jedál tej najvyšsej kvality.
Nezabudnite taktiež navštíviť bar, kde môžete ochutnať tie najlepšie španielske tapas a víno.

 

 

KONFERENČNÉ PRIESTORY

Naše jedinečné konferenčné priestory nachádzajúce sa v historickej časti hotela sú vhodné na akékoľvek obchodné alebo spoločenské stretnutia. Naše priestory zabezpečia príjemnú atmosféru na konferenciách, stretnutiach, recepciách, koktejloch, oslavách, alebo svadbách.

 

 

Kontaktné informácie nájdete na: www.eventportal.sk

Prosím čakajte