Orange Slovensko má od začiatku roka novú PR Agentúru
Termín:28. 2. 2017
Popis:BRATISLAVA, 28. februára 2017 (tlacovasprava.sk) – Agentúra odštartovala začiatkom nového roka spoluprácu s najväčším MOBILNÝM operátorom na Slovensku. Spoločnosti Orange Slovensko pomôže s nastavením novej komunikačnej stratégie a produktovou komunikáciou.

Od príchodu Orangeu, vtedy ešte Globtelu, na slovenský trh ubehli už dve desaťročia. Prevádzka prvej digitálnej mobilnej siete v štandarde GSM významne zmenila spôsob, akým ľudia spolu hovoria. Hoci komunikačné potreby sa v digitálnej dobe menia, prísľub Orangeu ostal nemenný: spájať ľudí so všetkým, na čom im záleží.

 

Orange už 20 rokov prináša svojim zákazníkom služby, ktoré sú pre nich užitočné. Či už to bol prvý telefón za korunu, sekundová tarifikácia, telefonovanie za prístupné ceny, bezplatné prijímanie hovorov, prehľadné faktúry, najväčšia a najrýchlejšia 3G sieť alebo kvalitné fixné služby na optike. V súlade so svojím prísľubom bude Orange spolu s Neopublicom rozvíjať aj novú komunikačnú stratégiu.


Noví ľudia, nový tím, nové nápady. Tešíme sa na spoluprácu s agentúrou Neopublic a na projekty, ktoré budeme spolu realizovať. Verím, že spojením našej  komunikačnej stratégie a rukopisu agentúry prinesieme našim cieľovým skupinám novú skúsenosť s Orangeom,“ uviedla Alexandra Piskunová, hovorkyňa a PR koordinátorka Orange Slovensko.

 

Neopublic postavil silný tím zložený z ľudí, ktorí majú dlhoročné skúsenosti ako v PR, tak v telekomunikačnej oblasti. Kontaktnou osobou pre médiá za stranu agentúry bude Michala Prokešová.

 

„Spoločnosť Orange je silná značka, sme veľmi radi, že sme ju získali do svojho portfólia. Neopublic sa od svojho vzniku orientuje na ICT sektor, technológie sú súčasťou nášho DNA. Pre Orange chceme byť užitoční rovnako, ako je táto spoločnosť užitočná pre svojich zákazníkov,“ povedala Miriam Madrová, managing director Neopublic Porter Novelli.

 

Kontakt pre viac informácií

 

Miriam Madrová
miriam.madrova@neo.sk
+421 918 714 559

 

Michala Prokešová
michalap@neo.sk
+421 903 705 148

Prosím čakajte