Konica Minolta predstaví na veľtrhu v Hannoveri nové technológie pre moderné podnikanie
Termín:23. 2. 2017
Popis:Konica Minolta ponúka riešenia v rozsahu od digitalizácie faktúr až po vytvorenie „inteligentného pracoviska“

 

Konica Minolta pripravila pre veľtrh CeBIT 2017 v Hannoveri prezentáciu svojich najmodernejších riešení z oblasti riadenia podnikových procesov, zabezpečenia informácií či optimalizácie pracovného prostredia. Návštevníci dvojposchodovej expozície Konica Minolta sa budú môcť v dňoch 20. – 24. marca zoznámiť s konkrétnymi produktami a konzultovať s odborníkmi  Konica Minolta svoje vlastné potreby ich využitia. Prezentované riešenia budú zamerané predovšetkým na možnosti zefektívnenia podnikania za pomoci digitálnych technológií.

 

„Určitá miera digitalizácie je dnes nevyhnutným krokom pre každú firmu. Naším cieľom je predstaviť zákazníkom rôzne riešenia, ktoré im môžu pomôcť nielen s digitálnou transformáciou, ale zároveň aj zefektívniť ich doterajšie podnikanie,“ povedal Olaf Lorenz, riaditeľ medzinárodného marketingu Konica Minolta, a dodal: „Medzi také riešenia patria napríklad systémy pre digitalizáciu a riadenie obehu faktúr či personálnych dokumentov. Návštevníci sa budú môcť taktiež zoznámiť s našimi cloudovými službami alebo zistiť, ako predísť prípadným bezpečnostným rizikám digitálnej transformácie.“

 

Okrem produktov a služieb spojených s dokumentami predstaví Konica Minolta na najväčšom svetovom veľtrhu informačných technológií taktiež riešenia z oblasti efektívneho pracovného prostredia takzvané „inteligentné pracovisko“. „Chceme dať jasne najavo, že sa nesústredíme iba na prácu s dokumentami. Našim zákazníkom ponúkame pomoc s odhalením potenciálu ku zlepšeniu v mnohých oblastiach súvisiacich s digitalizáciou, ako je napríklad optimalizácia pracovného prostredia či zdieľaná komunikácia,“ informoval O. Lorenz. Za týmto účelom sa Konica Minolta spojila s firmou MOBOTIX, výrobcom inteligentných kamerových systémov, s ktorým vyvinula riešenia pre takzvané inteligentné  prepojenia zamestnancov a ich mobilných prístrojov s moderným pracoviskom.

 

Prosím čakajte