PHD sa stala Globálnou agentúrou roka podľa Adweeku
Termín:17. 2. 2017
Popis:Mediálnu agentúru PHD, súčasť Omnicom Media Group, vyhlásili 16. februára za Globálnu agentúru roka podľa amerického odborného periodika Adweek.

Podľa Adweeku sa PHD dostala na čelo rebríčka vďaka fantastickým výsledkom v oblasti nového biznisu, konkrétne získaniu Volkswagenu s budgetom 3 miliardy USD a Delty.

 

Toto ocenenie je ďalším v sérii úspechov siete, ktoré sú výsledkom výborných výkonov v roku 2016. PHD je držiteľom ocenenia Mediálna sieť roka britského časopisu Campaign aj ceny Cristal. Plus 18 cien Agentúra roka za výkony na jednotlivých trhoch, najnovšie od amerického Ad Age.

 

PHD získala titul od Adweeku už po druhý raz, prvý raz v roku 2012 za získanie globálneho komunikačného plánovania pre Unilever.

 

Mike Cooper, CEO PHD Worldwide povedal: "Myslím si, že žiadna iná sieť nebola držiteľom toľkých cien pre agentúru a sieť súčasne. Sme nadšení, že Adweek ocenil naše úsilie 4 000 ľudí v 89 pobočkách na svete. Sme tiež nesmierne vďační za to, že môžeme spolupracovať s takými fantastickými klientmi.“

 

O PHD

 

PHD je známa po celom svete ako inovátor v oblasti plánovania komunikácií a nákupu, cez televízne, tlač, digitálne, mobilné, sociálne a novo vznikajúce médiá. Sieť v súčasnosti drží titul Globálna mediálna agentúra roka podľa Adweek, ceny Cristal a časopisu Campaign.

 

PHD má viac ako 4000 zamestnancov pracujúcich vo viac ako 80 pobočkách po celom svete. Založená bola v Londýne v roku 1990 ako prvá plánovacia mediálna spoločnosť.

 

Mediálna a komunikačná agentúra založená na kultúre myšlienkového vodcovstva, kreativity a inovácie, s filozofiou “Finding a Better Way”. PHD je dnes jednou z najrýchlejšie rastúcou a najviac oceňovanou mediálnou a komunikačnou agentúrnou sieťou.

 

PHD sieť je súčasťou Omnicom Media Group (www.omnicommediagroup.com), divízia spoločnosti Omnicom Group Inc. (NYSE: OMC)

 

Na Slovensku full servisová mediálna agentúra PHD pôsobí od roku 2006 a je dcérskou spoločnosťou Omnicom Media Group.

Prosím čakajte