Značka Orbit s pomocou McDonald’s obdarúva aj mimo obdobia Vianoc
Termín:24. 1. 2017
Popis:Značka Orbit nadväzuje na spoluprácu z predošlých rokov a opäť sa spája so sieťou reštaurácií McDonald’s. V spoločnej kampani založenej na koncepte darovania, odmení spotrebiteľa darčekom s mnohými benefitmi. Tí, ktorí si v období od 30. januára do 9. apríla 2017 zakúpia špeciálne balenie žuvačiek Orbit, získajú nielen sebavedomie usmievať sa vďaka pocitu zdravých a čistých zubov, ale vo vnútri balíčka navyše nájdu kupón do reštaurácií McDonald’s na burger Big Mac™ len za 1,60 €.

Nedávny prieskum* realizovaný značkou Orbit prezradil, že viac ako polovica Slovákov sa vzájomne obdarúva maličkosťami počas celého roka, nielen v období vianočných sviatkov alebo významných udalostí. Medzi obľúbené darčeky patria okrem iného tiež zážitkové vouchery, vouchery do reštaurácií a darčeky pre zdravie.

 

Podľa výsledkov prieskumu a tiež na základe pozitívnej skúsenosti z predošlých rokov sme opäť uzavreli spoluprácu so sieťou reštaurácií McDonald’s. Chceme našim zákazníkom spestriť povianočné obdobie prostredníctvom gastro kupónu a zároveň pripomenúť žuvačky bez cukru ako jednoduchý prostriedok na získanie sebavedomia pri usmievaní sa po jedle a pití, ale aj počas celého dňa,“ uvádza Erika Havrillová, brand manažérka značky Orbit pre strednú Európu.

 

V miestach predaja spotrebitelia nájdu počas obdobia dvoch mesiacov špeciálne označené balenie žuvačiek Orbit s kupónom vo vnútri. Kupón na burger Big Mac za zvýhodnenú cenu 1,60 € možno uplatniť v akejkoľvek reštaurácii siete McDonald’s v SR do 9. apríla 2017. Akcia bude podporená OOH aktivitami, PR aktivitami, rozsiahlou bannerovou kampaňou a ďalej komunikovaná v digitálnom prostredí na sociálnych sieťach a webových stránkach značky.

 

Orbit je popredná značka žuvačiek bez cukru so zameraním na dentálne benefity. Značka Orbit sa vo svojich aktivitách zameriava najmä na širokú populáciu, ktorej sa snaží s pomocou odborníkov vysvetliť dôležitosť pravidelnej a správnej dentálnej hygieny. Žuvačky sú bez cukru a pomáhajú chrániť zuby tak, že prispievajú k udržiavaniu rovnováhy pH v ústach. V roku 2015 značka Orbit získala prestížne ocenenie Czech Superbrands Awards v Českej republike i na Slovensku.

Prosím čakajte