Osobnosti si zmerajú sily vo futbale, na surfe a battle bude aj na lyžiach
Termín:16. 1. 2017
Popis:– Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry a liptovský Aquapark Tatralandia čakajú súboje známych osobností zo športu a zo slovenského aj poľského šoubiznisu na podujatí Jasná Celebrity Winter Cup. Vo vzájomnom battle na vode, na suchu aj na snehu sa v piatok 20. a v sobotu 21. januára popasujú zástupcovia Mufuza (Mužstvo futbalových zázrakov) a poľského RAP (Reprezentacja Artystów Polskich).

Víkend nabitý emóciami štartuje už v piatok o 17. hodine v Liptov Aréne v areáli Tatralandie futbalovým battle s moderátormi Rasťom Sokolom, Arielim, Mircom, hercami Igorom Krempaským, Oldom Hlaváčkom, s futbalovými internacionálmi - Tomášom Medveďom, Štefanom Maixnerom, Lacom Peckom, majstrom sveta v kulturistike Lubošom Maliňákom a inými. Proti Slovákom sa v jednotlivých disciplínach postavia zástupcovia poľského tímu v zložení Rafał Brzozowski, Piotr Zelt, Piotr Świerczewski, Przemek Cypryański, Rafał Mroczek, Antek Królikowski a ďalší. Vstup na FOOTBALL battle je pre divákov Liptov Arény zadarmo. Po napínavom futbalovom derby si tímy zmerajú sily na vode a to priamo v SURF battle na surfovacej vlne v Tatralandii o 20. hodine. Súboj na surfe preverí silu a kondíciu jednotlivcov a rozhodne, ktorému tímu sa nakoniec podarí skrotiť umelé vlny Maui a Waikiki. Športové dianie sa v sobotu 21. januára presunie na zasnežené svahy Chopku. Mufuza si so zástupcami poľského RAP zasúťaží v obrovskom slalome na červenej zjazdovke 1a Pretekárska Luková – Priehyba v dvoch kolách o 10.30 a o 12. hodine. V SKI battle sa predstavia aj ľudia z lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry, ktorí budú súťažiť v samostatnom tíme a zamiešajú karty v celkovom výsledku pretekov Jasná Celebrity Winter Cup. Preteky na Chopku vtipne okomentuje moderátor Stano Galis. Okrem pretekov je pripravená v lokalite Priehyba aprés-ski party na svahu. Z ratrak stageu sa o zábavu lyžiarov postará Publik DJ. Bližšie informácie o priebehu jednotlivých battle ako aj o súťažiacich TU.


Lyžiari si na oboch stranách Chopku užívajú 40 km zjazdoviek. Na 33 svahoch je od 30-60 cm snehu a podmienky na lyžovanie sú veľmi dobré. Návštevníci lyžiarskeho strediska majú možnosť užívať si počas zimnej dovolenky množstvo zaujímavých a zábavných lyžiarskych aktivít. Stačí si len vybrať zo širokej ponuky akou sú napr. Fresh Track – lyžovačka na nedotknutom svahu ešte pred oficiálnym spustením prevádzky lanoviek, večerné lyžovanie na osvetlenej zjazdovke Biela Púť, spestrením lyžovačky pre deti je uzavretá FUN zóna v lokalite Otupné, spodná časť zjazdovky Vrbická č. 10 ponúka možnosti užiť si snowpark Jasná a pre skialpinistov sú pripravené hromadné organizované večerné výšľapy po vopred určených trasách. Milovníci dobrého jedla si prídu na svoje na tradičných kulinárskych večeroch Full Moon Dinner v reštaurácii Rotunda, Tatranská večera zážitkov vo Von roll Restaurant Luková alebo na IV. ročníku Culinary week.

Prosím čakajte