Legenda Tatier túto zimu zažiari
Termín:27. 11. 2016
Popis:Intenzívne prípravy na zimu ovládli nielen tatranské lyžiarske strediská, ale aj legendárny Grandhotel Praha**** v Tatranskej Lomnici, ktorý túto zimu zažiari oslnivým šarmom a desiatkami nových izieb.

V Grandhoteli Praha**** nenechajú pred zimou nič na náhodu. Práve v týchto dňoch vrcholia v hoteli rekonštrukčné práce pôvodných izieb v štandardnom štýle, ktoré nahradia nové izby Classic. Kompletná prestavba 75 izieb spraví zimnú dovolenku v Tatrách o niečo luxusnejšiu a štýlovejšiu. Nové izby Classic v secesnom štýle sú citlivo vsadené do historického priestoru hotela, vkusne ho doplnia a rozžiaria. Pred pár rokmi pribudol k hotelu jediný exteriérový bazén v Tatrách s vyhľadávaným wellness Mountain & Spa. V rozsiahlej rekonštrukcii sa pokračuje aj teraz v samotnom interiéri recepcie a spoločenských priestoroch. Nové izby v klasickom secesnom štýle pútajú pozornosť moderným dizajnom a historickým pôvabom. „Na mieste, kde sa kedysi prechádzali dámy vo veľkých klobúkoch a páni vo frakoch fajčili cigary, dnes zavládlo intenzívne oživenie ubytovacích priestorov. Všetky služby sú pre klientov zachované a plne funkčné. Práce na prestavbe sa snažíme eliminovať, aby ubytovaní hostia neboli počas rekonštrukcie rušení. 75 zrekonštruovaných izieb a apartmánov prinesie zvýšený komfort. Obnovujeme úspešné praktiky a vraciame hotelu jeho spoločenský život. Ak spojíte zimnú dovolenku s novými izbami Classic a tatranskou lyžovačkou, pocítite u nás teplo vášho druhého domova“, uviedol Ondrej Pelán, riaditeľ Grandhotela Praha**** v Tatranskej Lomnici.

 

grandhotel-praha-tatranska-lomnica-autor-foto-marek-hajkovsky.jpg

 

 

Legenda Tatier - Grandhotel Praha**** je na najlepšej adrese v Tatranskej Lomnici. Toto pomenovanie mu patrí oprávnene a je budované časom a rokmi. 111-ročný hotel začal písať svoju históriu už v roku 1905. Viackrát zmenil majiteľov, bol niekoľko krát zrekonštruovaný a zmodernizovaný. Pri tom všetkom si však zachoval svoju historickú eleganciu a jedinečnú atmosféru. V tradíciách nadviazal na koncept liečivých bylín a kúpeľníctva, na bohaté skúsenosti, nepretržitú prevádzku, proklientsky orientovaný individuálny prístup a generáciu spokojných klientov. Jeho výnimočná poloha priamo pod Lomnickým štítom poskytuje prekrásne výhľady, ticho a maximálny pokoj. Bližšie aj TU.

Prosím čakajte