Bazar.sk uvádza novú mobilnú aplikáciu pre smartfóny
Termín:21. 11. 2016
Popis:Inzertný online portál Bazar.sk uvádza na trh svoju novú, vylepšenú aplikáciu pre mobilné telefóny, pre platformy - Android aj iOS.

Aplikácia, ktorá bola spustená pred tromi rokmi sa stretla s mimoriadnym úspechom, potvrdila svoju funkčnosť aj používateľskú obľubu u širokej verejnosti, čo spečatilo aj ocenenie získané v súťaži Android Code o najlepšie slovenské aplikácie.

 

„Vývojom novej aplikácie reagujeme predovšetkým na potreby našich používateľov. Aplikácia má nový, moderný dizajn, doplnené funkcionality a čo je najdôležitejšie, pridávanie nových inzerátov a ich následné spravovanie je pre používateľa maximálne jednoduché a intuitívne,“ uvádza Jana Turzová, produktová riaditeľka Bazar.sk.„Sme mimoriadne hrdí na to, že vyvinutá mobilná aplikácia umožňuje používateľovi plnohodnotne a intuitívne využívať služby nášho portálu Bazar.sk priamo vo svojom mobile,“ dodáva Jana Turzová.

 

Aplikácia bola vyvinutá spoločnosťou United Classifieds. Nová aplikácia poskytuje benefity jednoduchého a rýchleho pridávania nových inzerátov v jednom kroku, ako aj jednoduché vyhľadávanie, vylepšené rozšírené vyhľadávanie, prezeranie inzerátov a kontaktovanie inzerenta. Nesporne veľkou výhodou je možnosť pridať inzerát prostredníctvom mobilnej aplikácie a kedykoľvek ho upraviť cez desktop a naopak.

 

Oproti iným inzertným webovým portálom umožňuje inzerentovi vybrať si spôsob, akým chce byť v prípade záujmu kontaktovaný. Používateľ tiež nemusí zverejňovať svoje telefónne číslo prípadne email.

 

 

Medzi ďalšie funkcie, ktoré online portál Bazar.sk poskytuje svojim používateľom sú doplnkové služby: „topovanie“ inzerátu (umiestnenie inzerátu na poprednej pozícii), a „zvýraznenie“ (grafické odlíšenie inzerátu od ostatných). Ich aktivácia sa realizuje prostredníctvom SMS. V aplikácii kupujúcim sprehľadní vyhľadávanie vo viac ako 1 milióne inzerátov filtrovanie pomocou viacerých parametrov.

 

Používateľský komfort zvyšuje aj funkcia „obľúbené inzeráty“ alebo služba „vyhľadávací agent“, ktorá upozorní používateľa na novo pridané inzeráty s produktom/službou, o ktoré sa zaujíma. Používateľ je upozornený emailom alebo notifikáciou v telefóne, podľa jeho vlastných preferencií, ktoré sa dajú upravovať.

 

Serióznosť predajcu si kupujúci ľahko overí vďaka hodnoteniu inzerentov a kontaktuje ho priamo z mobilu, telefonicky alebo emailom. Ďalšie funkcie ponúkajú zdieľanie inzerátu známym, vyhľadávať podobné inzeráty, ako je práve otvorený inzerát. Inzerát je možné podať s registráciou alebo bez registrácie.

Prosím čakajte