Grayling získal titul Best Business Communication Agency
Termín:24. 10. 2016
Popis:Grayling získal titul Best Business Communication Agency 2016 a upevnil si tak pozíciu v oblasti korporátnej komunikácie v regióne.

Len nedávno získal Grayling Sabre Awards ako Nalepšia PR agentúra roka 2016 a už sa môže pochváliť ďalším významným ocenením. Prestížny magazín Corporate Visions udeľuje každoročne ocenenia Business Elite Awards za výnimočné počiny v korporátnej sfére.

 

Odborná porota sa tento rok rozhodla udeliť titul Best Business Communication Agency (Najlepšia agentúra v oblasti korporátnej komunikácie) vo východnej Európe práve spoločnosti Grayling, ktorá v tomto regióne pôsobí už niekoľko rokov a má za sebou bohaté skúseností práve v oblasti korporátnej komunikácie.

 

Jan Šimůnek, CEO Graylingu pre kontinentálnu Európu tento úspech komentuje: „Východná Európa patrí medzi najnáročnejšie regióny pre väčšinu medzinárodne pôsobiacich komunikačných agentúr. Graylingu sa darí uspieť tam, kde ostatní zlyhali, pretože sa neustále ukazuje, že výsledky našej práce majú vplyv na úspech klientov. Táto cena je toho dôkazom.“

 

Eastern European Business Elite Awards oceňujú spoločnosti so stabilnou klientskou bázou a zákazníckymi službami, ako aj tie, ktoré sa snažia ponúknuť to najlepšie vo svojich odvetviach. Tieto ocenenia sa týkajú 16 východoeurópskych krajín, vrátane Bieloruska, Bulharska, Chorvátska, Českej republiky, Estónska, Maďarska, Litvy, Lotyšska, Moldavska, Poľska, Rumunska, Ruska, Srbska, Slovenska, Slovinska a Ukrajiny.

 

Spoločnosť Grayling tento rok získala prestížny titul PR agentúrou roka 2016 vo východnej Európe (Eastern European PR Consultancy of the Year 2016) na slávnostnom Gala v Berlíne pri príležitosti udeľovania EMEA SABRE Awards 2016.

Prosím čakajte