Jameson opäť prichádza na trh s originálnou novinkou
Termín:8. 10. 2016
Popis:Jameson opäť prichádza na trh s originálnou novinkou – trikrát destilovanou Jameson Caskmates, za ktorej vznikom stojí zaujímavý príbeh aj jedinečný spôsob výroby dozrievania Jameson whiskey v sudoch po pive. Vďaka nemu získava táto jemná írska whiskey originálnu chuť s náznakmi chmeľu, kávy a kakaa. Všetko dopĺňa nezameniteľná aróma spájajúca tóny čerstvo pokoseného sena, ovocia, korenín a čokolády.

Keď sa pred rokmi vybral hlavný liehovarník spoločnosti Jameson na pohárik s miestnym pivovarníkom írskeho pivovaru Franciscan Well, ani jeden z nich netušil, že výsledkom ich nápadu poslať do pivovaru niekoľko Jameson sudov na uskladnenie tmavého piva bude vznik unikátnej whiskey s názvom Jameson Caskmates.

 

Do sudov, v ktorých zrel Jameson, sa načas uskladní tmavé pivo a následne sa v tých istých sudoch nechá opäť dozrieť whiskey Jameson. Výsledkom prepracovaného spôsobu výroby tejto trikrát destilovanej novinky je jej originálna chuť – jemná írska whiskey s náznakmi chmeľu, kávy a kakaa. To všetko dopĺňa nezameniteľná aróma spájajúca tóny čerstvo pokoseného sena, sadového ovocia, korenín a čokolády.

 

jameson.gif

 

 

„Jameson Caskmates je ďalšou z rodiny whiskey Jameson, ktorá svojou originálnou chuťou spolu s unikátnym spôsobom zrenia, vytvára zaujímavý príbeh. Veríme, že jedinečné spojenie chutí jemnej whiskey dozretej v sudoch po pive zaujme všetkých fanúšikov whiskey aj kvalitných remeselných pivovarov. Jameson Caskmates, prvá whiskey, ktorá dozrieva v sudoch po tmavom pive, je dokonalým spojením, ktoré sa oplatí vyskúšať,“ hovorí brand manažér Martin Rusko.

 

Jameson Caskmates si teraz môžete dopriať vo svojich obľúbených lokálnych remeselných pivovaroch a tiež pivárňach, ktoré sa primárne zameriavanú na pivné špeciály. Najlepšie si ju vychutnáte čistú alebo s ľadom, výborne však chutí aj s pivom alebo v pivných koktailoch.

Prosím čakajte