CREATIVE PRO group sa stala členom Slovak Convention Bureau
Termín:28. 9. 2016
Popis:CREATIVE PRO group posilňuje vo sfére MICE. Do svojho portfólia začlenila spoločnosť EUROKONGRES TEAM s.r.o., jedného z najväčších odborníkov na MICE na Slovensku, následne sa stala členom Slovak Convention Bureau.

Bratislava, 28. 9. 2016 - CREATIVE PRO group tento mesiac nielen, že získala dve shortlistové umiestnenia v prestížnom európskom vyhodnocovaní eventov EuBEa, ale nezaháľa a môže sa pochváliť ďalšími dvoma novinkami. Prvou je začlenenie spoločnostni EUROKONGRES TEAM s.r.o. do svojho portfólia, druhou je získanie členstva v Slovak Convention Bureau, hlavnom partnerovi zahraničných zadávateľov pri realizácii event a live comm na Slovensku.


Spoločnosť EUROKONGRES TEAM s.r.o. sa na segment MICE zameriavala od prvého momentu svojho vzniku v roku 2004. Medzi jej spokojných klientov patria značky ako Adidas, Raiffeisen International, Grand Hotel Kempinski Štrbské Pleso, Levi Strauss & Co., Philip Morris Slovakia, CBRE, Accenture a ďalší. Jej začlenenie do porfólia CREATIVE PRO group znamená pre skupinu posilnenie v oblasti MICE množstvom dlhoročných skúseností, realizácií a know how. Členstvo v Slovak Convention Bureau bolo ďalším logickým krokom. “Oblasť kongresového turizmu & MICE vnímame ako podstatnú časť diverzifikácie portfólia CREATIVE PRO group, najmä s ohľadom na existujúce zahraničné partnerstvá a spolupráce,” povedal Štefan Kozák, managing director CREATIVE PRO group, “Členstvo v Slovak Convention Bureau je prirodzeným pokračovaním progresívneho smerovania našej agentúry v tomto segmente pôsobenia.” CREATIVE PRO group sa ním zároveň zaradila medzi primárnych partnerov pri organizácii eventov zadávaných od zahraničných objednávateľov. “Tešíme sa na všetky nové výzvy a projekty,” povedal Štefan Kozák, ktorý je zároveň v slovenskej asociácii BTL zodpovedným za zahraničné vzťahy a spoluprácu.

 

CREATIVE PRO je fullservisová event & live comm agentúra, ktorá vznikla v roku 2003. Od roku 2007 spolupracuje cez svoje zastúpenia aj na českom, maďarskom a poľskom trhu. Jej kľúčový biznis predstavuje oblasť Live Marketing by CREATIVE PRO: live marketing, event marketing a management, experience marketing, brand activation, sales promotion, creative teambuildings, produkčné zabezpečenia a full service v oblasti BTL. Agentúra je dlhodobo umiestňovaná v rebríčku TOP 10 event marketingových a sales promotion agentúr v SR a ČR (hodnotiaci rebríček týždenníka Trend [SK], mesačníka Stratégie [SK] a týždenníka Marketing & Media [CZ]). Je spolumajiteľom európskej live a event marketingovej agentúry 27Names, tiež členom slovenskej asociácie eventových agentúr BTL. Pravidelne sa umiestňuje na rebríčkoch víťazov v slovenských a zahraničných profesionálnych súťažiach.

Prosím čakajte