Posledné dni na prihlásenie práce do EuBea!
Termín:28. 7. 2016
Popis:A to doslovne! Prihlasovanie prác sa uzatvára už 31. 7. 2016.

 

cover-bando-eubea-212x300.jpgDeadline na prihlásenie prác, 31. júl 2016, sa blíži. Nepremeškajte príležitosť zasúťažiť o ocenenie European Best Event Awards, prestížnou európskou súťažou event a live comm projektov. K dispozícii je 28 kategórií, stačí si vybrať tú správnu pre váš top projekt.

Využijete posledných pár dní na prihlásenie práce? V tom prípade kliknite sem!

Tu sú skúsenosti dvoch minuloročných účastníkov, ktoré vás možno postrčia, ak ste sa ešte nerozhodli.

"Prihlásenie sa do EuBea nám umožnilo prezentovať našu prácu pred leadermi európskeho eventového sveta. S takou možnosťou sa človek nestretne každý deň," povedal Jonathan Brigden, managing director Giggle Group.

"Ak si myslíte, že vaša spoločnosť je pripravená súperiť s najlepšími európskymi eventovými agentúrami, ak sa chcete učiť pozeraním a počúvaním o najlepších eventových postupoch Európy, ak chcete mať 360° zážitok s kolegami z európskych krajín a ak chcete spoznať a okúsiť najnovšie inovácie, a to všetko popri skvelých dňoch v úžasnej krajine, tak rozhodne nepremeškáte príležitosť prihlásiť sa do European Best Event Awards!" myslí si Ander Bilbao, general director Grupo Sorensen.

Spoznajte tohoročnú porotu a program festivalu, ktorý sa spoločne s vyhlásením víťazov uskutoční v ruskom St. Petrohrade v dňoch 13. - 15. 10. 2016. Už mesto samé je veľkým lákadlom.

 

Prosím čakajte