Lyžiari v apríli opäť ušetria na šikovnom predplatnom
Termín:2. 4. 2016
Popis:Od 1. apríla vstupuje do predaja cez e-shop www.gopass.sk atraktívny celosezónny skipas Šikovná sezónka.

Vďaka nemu si lyžiari užívajú exkluzívne ceny sezónneho skipasu v predplatnom a za
tatranskú lyžovačku tak v novej sezóne oproti oficiálnej cene ušetria až 200 eur.
Lyžovačka počas celej sezóny so šikovným predplatným v troch top lyžiarskych
strediskách Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso bude mať tento rok
jednu novinku.  Pri doplatku si počas celej sezóny môže držiteľ šikovnej sezónky
užívať kombináciu lyžovačky aj kúpania sa v aquaparkoch Tatralandia alebo v Gino
Paradise Bešeňová dokonca v jeden rovnaký deň.


sikovna-sezonka-vizual.jpg


"Šikovná sezónka si medzi lyžiarmi našla svojich verných fanúšikov. Aj tento rok pokračujeme v úspešnom projekte predpredaja celosezónneho skipasu na novú sezónu. Lyžiari majú možnosť lyžovať celý apríl za 49 eur, denne sú pre nich k dispozícii zjazdovky na Štrbskom Plese, na Chopku a od 11.4 víkendovo aj zjazdovky z Lomnického sedla. Šikovné predplatné je výhodné aj pre tých, ktorí sa na jar do Tatier dostanú len príležitostne a chcú ešte lyžovať za výhodnú cenu. Tí, ktorí to s lyžovaním myslia vážne si na jeseň doplatia zvyšných 150 eur a svoju sezónku majú zaručene lacnejšiu oproti kamenným pokladniciam, pretože za celosezónny skipas v tatranských strediskách ušetria spomínaným predplatným až 200 eur," vysvetlil Michal Beňo, obchodný riaditeľ pre GOPASS z Tatry mountain resorts, a.s.


Vďaka novinke v jesennej doplatkovej politike si budú môcť "sezonkári" užívať počas dňa lyžovačku a poobede relax v aquaparkoch a to v jeden deň. Balíkové doplatky budú obsahovať možnosti : 1. Šikovná sezónka = denné lyžovanie v strediskách Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso; 2. Šikovná sezónka + večerné lyžovanie; 3. Šikovná sezónka + večerné lyžovanie + denné lyžovanie v českom stredisku Špindlerův Mlýn. Ďalší doplatkový balík k Šikovnej sezónke zahŕňa produkt aquapas do Aquaparku Tatralandia alebo Gino Paradise Bešeňová aj ku každej z vyššie uvedených kombinácií. Podrobne TU<https://www.gopass.sk/ako-funguje-gopass/hero?utm_source=pr_sprava&utm_medium=link&utm_campaign=gopass_sikovna_sezonka_1617>.


V rámci vernostného programu GOPASS a Ski Challenge<http://www.jasna.sk/zazitky/ski-fun/gopass-ski-challenge/?hp=1> výzvy si lyžiari mohli splniť lyžiarske predsavzatia zamerané na motiváciu klientov nalyžovať čo najviac kilometrov počas sezóny 2015/16. Z užívateľského správania sa našich lyžiarov vieme, že náš najvýkonnejší lyžiar prelyžoval počas zimnej sezóny (k 30. marcu 2016) 92 dní v našich strediskách a odlyžoval obdivuhodných 4 417 km, teda približne úsek autom napr. z Chopku do Omska v Rusku. Ak by sme to mali porovnať s minuloročným lyžiarom, tak najvýkonnejší lyžiar v sezóne 2015/16 nalyžoval tento rok o 275 km viac a o 9 dní menej v sledovanom období. Zo štatistiky ďalej vieme, že denne nalyžoval v strediskách 48 km a vyviezol sa lanovkami 21 krát. Medzi absolútnou top 10 lyžiarov so sezónnym skipasom s najvyšším počtom prelyžovaných kilometrov patrí napríklad aj lyžiar s ročníkom narodenia 1937. Najvernejší lyžiar v programe GOPASS Vladimír z okresu Ružomberok s najvyšším počtom nazbieraných bodov 673 v sledovanom období, prelyžoval pozoruhodných 3 799 km. "Šikovnú sezónku si plánujem kúpiť opäť, je to dobrá vec pre nás lyžiarov, my sme taká partia ktorá chodí pravidelne na lyže, takže to radi využijeme aj v novej sezóne. Kúpil som si v predajni Tatry Motion nové lyže Völk a za pripísané body míňam najviac práve na servis lyží. Je to výhodné, len za 4 eurá a 150 bodov ich mám pravidelne servisované. K sezónke si tento rok plánujem dokúpiť aj aquapark. Ráno budem lyžovať a večer zrelaxujem v saune, keďže popri tom normálne pracujem," uzavrel najvernejší lyžiar Vladimír.


Všetci užívatelia GOPASSu zbierajú na svoje konto vernostné body, ktoré potom môžu výhodne použiť napríklad na Tatranskú večeru zážitkov<http://www.jasna.sk/zazitky/apres-program/tatranska-vecera-zazitkov/>, rannú lyžovačku Fresh Track<http://www.jasna.sk/zazitky/ski-fun/fresh-track/> alebo na zľavy v reštauračných<https://www.gopass.sk/vyhody-a-odmeny/vyhody-a-odmeny-v-stredisku#restauracie> zariadeniach.
Prosím čakajte