Štefan Kozák je členom advisory board EuBEA Festivalu
Termín:1. 4. 2016
Popis:Najväčší event & live comm profesionáli sa stretli, aby naplánovali festival a doladili jeho smerovanie a obsahovú dramaturgiu.

kozak-new.jpgLive marketingový svet očakáva už 3. ročník The International Festival of Events and Live Communication, ktorý sa v októbri uskutoční v ruskom Saint Peterburgu. Včera sa stretli najväčší event & live comm profesionáli, aby festival naplánovali, doladili jeho smerovanie, oceňovanie, obsahovú, konferenčnú a inšpiratívnu dramaturgiu. Medzi nimi je aj reprezentant Slovenska a Čiech, Štefan Kozák.

 

Po mnohých úspešných ročníkoch sa v dňoch 13. až 15. októbra v ruskom Saint Peterburgu uskutoční ďalší ročník EuBEA Festivalu. Jeho vrcholom bude aj tentokrát odovzdávanie cien EuBEA, v ktorej sú oceňované najkreatívnejšie alebo exekutívne najlepšie prevedené európske eventy. Aj toho roku festivalu predchádza stretnutie advisory board - poradného zboru - ktoré sa začína dnes a končí v nedeľu. Jedným z jeho členov je aj Štefan Kozák, managing director československej agentúry CREATIVE PRO, ktorý na stretnutie odlieta do talianskeho horského mesta Courmayeur. V priebehu 3 dní sa zástupcovia zboru zloženého z predstaviteľov najvýznamnejších európskych agentúr, asociácií, korporácií, európskych obchodných spoločností či odborných médií musia dohodnúť na komplexnom harmonograme a obsahu festivalu.

 

Je to už tretíkrát, čo som bol prizvaný do advisory board,” povedal Štefan Kozák, ktorý je zároveň bývalým predsedom slovenskej BTL asociácie a v súčasnosti má na starosti zahraničný rozvoj a vzťahy za BTL asociáciu, ”Keďže som pri stál pri prerode European Best Event Awards na EuBEA festival od prvého ročníka, veľmi si vážim túto možnosť, som naň veľmi hrdý a mám veľkú chuť podieľať sa na jeho raste a prispievať k inšpirácii a motivácii eventového & live comm sveta aj v každom ďalšom ročníku.”

 

Agentúra CREATIVE PRO, ktorej zakladateľom je práve Štefan Kozák, sa navyše posledných pár ročníkov zúčastňuje odovzdávaní ocenení EuBEA aj z pozície súťažiacich agentúr, vo vybraných kategóriách niekedy aj vítazne (2013 - Best Teambuilding, 2014 - Best Roadshow, Best sustainable event, Best low budget event, 2nd Best event Agency, 2015 - 2nd Best Congess & Conference). “Samozrejme, aj toho roku máme ambíciu prevziať si ocenenie v niektorej z kategórií. Nevnímam to ako vyznamenanie iba pre našu agentúru, ale pre celú československú eventovú a live comm obec. No jedným dychom dodávam, že nie je nič staršie ako včerajší úspech, a preto treba neustále tvrdo pracovať,” uzavrel Kozák.

Prosím čakajte