Ostrý súboj K1 v réžii silných bojovníkov a krehkých žien.
Termín:8. 12. 2015
Popis:Tatry mountain resorts, a.s.

noc-bojovnikov.jpg

Špičková divácka šou, ostré zápasy podľa pravidiel K1, kickboxu, boxu, MMA, thajského boxu aj ženského súboja v podaní Lenky Pilarčíkovej a Lenky Trnkovej čakajú na svojich divákov v exkluzívnej Noci bojovníkov. 12. decembra o 18. hodine sa v Liptov Aréne pri Tatralandii uskutoční druhý ročník divácky atraktívneho Diamonds Fight Night. O medzinárodnú konfrontáciu sa v sobotu večer postarajú zápasníci zo Slovenska, Poľska, Českej republiky, Srbska, Bosny a Hercegoviny. Svoju športovú formu si overia v 13 zápasoch.


Netradičný galavečer bojových umení spestrí svetelná šou, krásne ring girls, bohatý sprievodný program a after diamonds party s Jon Bon Jovi revival. Novinkou sú rozšírené bojové štýly a čerešničkou na večernej torte zápas dvoch krehkých žien. "K1 je najtvrdšia disciplína kickboxu, kde sa predvedie naša ženská bojovnosť a nasadenie. Po dvoch rokoch sa predstavím pred domácim publikom, uvidím, aké rady trénera zaberú na moju súperku," komentovala svoju taktiku Lenka Pilarčíková, ktorá sa v Liptov Aréne predstaví v jedinečnom profesionálnom súboji K1. V ostrom zápase sa Pilarčíková predvedie bez chráničov a bez helmy. "Diváci by pri tejto disciplíne najradšej videli K.O., no v mojom 52 kilogramovom prípade to skôr bude o presných zásahoch a bodoch. Nechcem sklamať publikum, na domácej pôde predvediem to najlepšie, čo viem," dodala s úsmevom.


Hlavný bodom večera budú zápasy o medzinárodného majstra SR federácie WKF v thajskom boxe medzi Vladimírom Sklouzom a Poliakom Czezary Zugaj-om. Na to, ktorý zo športovcov zdvihne nad hlavu víťazný opasok sa príde pozrieť aj dobre známy boxer Tomi Kid Kovács. Bojové umenie predvedú slovenskí zápasníci: Miroslav Pittner, Martin Oršuliak, Denis Kováč, Michal Mokrý, Martin Šimko, Michal Plesník, Patrik Glézl, Samuel Hadzima, Lukáš Madlinec, Milan Páleš, Tomáš Šenkýr, Michal Baláž, Martin Pacas a Tomáš Možný. Vo svojom rozlúčkovom fight-e sa divákom v Liptov Aréne predstaví 21-násobný Majster SR v kickboxe, 3-násobný Majster sveta a 7-násobný víťaz Svetového pohára v kickboxe Marián Kulizák. Večer ukončí after diamonds party v Holiday Village Tatralandia. Bližšie informácie k programu a vstupenkám TU<http://www.tatralandia.sk/novinky-a-eventy/kalendar-eventov/diamonds-fight-night-2015/>.
Prosím čakajte