Sezónu v Jasnej odpáli hollywoodsky večer
Termín:2. 12. 2015
Popis:Tatry mountain resorts, a.s

wmo-jasna.jpg

Červený koberec, žiara reflektorov, živé sochy, krásne ženy ako ozdoby večera, nablýskané fotoaparáty, luxusné autá, vzrušujúca atmosféra amerického "Zlatého veku Hollywoodu" a explózia najlepšej tanečnej hudby - presne taká bude sobotná oskarová noc pod Chopkom. Večer plný hviezd a známych osobností rozprúdi filmový žúr v hudobnom klube Happy End v Jasnej. Tradičným Winter Music Openingom v hollywoodskom štýle sa 5. decembra 2015 oficiálne otvára tohtoročná lyžiarska sezóna v Nízkych Tatrách.


Lyžiari si môžu natrénovať svoje prvé oblúčiky a oprášiť techniku jazdy už piatok 4. decembra, kedy sa po prvý krát spustí zjazdovka Biela Púť na severnej strane Chopku a zjazdovka č. 31 pre náročnejších lyžiarov s názvom Slnečná na južnej strane Chopku. V piatok 4. decembra si lyžiari prídu na svoje vo Vysokých Tatrách na Štrbskom Plese na zjazdovkách Interski, Junior a Turistická.


Od 5. decembra sa môžu všetci tešiť na viac ako 10 km spustených zjazdoviek na severnej aj južnej strane Chopku (v prevádzke budú zjazdovky: č.2a Májová Rovná hoľa - Priehyba; č.2b Májová Priehyba Jasná; č.13 Biela Púť; č.14 Lúčky; č.5 Turistická; č.11 časť zjazdovky FIS; traverz č.43 Turistická - FIS; č.31 Slnečná a č.36 Krupová). Na spustenie sa postupne pripravujú ďalšie zjazdovky vo vyšších polohách. Bližšie informácie k stavom zjazdoviek a prevádzkovej dobe lanoviek budú priebežne aktualizované<http://www.jasna.sk/lanovky-a-zjazdovky/>. Ochutnávka tohtoročnej prípravy na zimu v Jasnej TU<https://www.youtube.com/watch?v=ooTc16gNaK4>. V sobotu doobeda sa návštevníci Jasnej okrem lyžovania zabavia na snehu v súťaži o hlavnú výhru "100 dní radostnej jazdy s BMW X3" v pretekoch BMW xDrive RUN. V zmiešanej kategórií muži a ženy pobežia zaregistrovaní účastníci po vyznačenej trati 3 kolá. Počas dňa budú prebiehať animačné hry a o zábavu sa postará DJ Pablic.


Hviezdny oskarový večer štartuje v hudobnom klube Happy End o 21. hodine. Úžasný otvárací event je zárukou najlepšej zábavy a odovzdávania Oskarov s Darou Rolins, Simonou Krainovou, Terezou Fajksovou, Mirror Family, DJ Tania Amazon (UK), DJ Liv Knight (UK), DJ EKG (SVK), RDS Company, Fashion Avenue a i. Podrobne k programu aj TU<http://www.jasna.sk/zazitky/eventy/winter-music-opening-2015/>.
Prosím čakajte