Agentúra CREATIVE PRO opäť úspešná na EUBEA 2015
Termín:9. 11. 2015
Popis:Agentúra CREATIVE PRO potvrdila, že patrí medzi európsku eventovú špičku.

01-4.jpgOd 5. do 7. novembra sa v španielskej Seville konal festival EuBEA 2015. Do 10. ročníka festivalového long listu sa zapísalo  290 projektov z celej Európy, čo svedčí o veľkej popularite a silnej konkurencii. Do užšieho kola, na shortlisty,  sa dostalo 104 prác, ktoré vytvorilo 69 agentúr zo 16 európskych krajín. Počas prvého dňa prezentovali agentúry svoje projekty, ktoré sa dostali na shortlisty. CREATIVE PRO predstavila svoj projekt Dare For More / CASH Sales Convention 2015, ktorý zrealizovala pre klienta Lyreco. Projekt nakoniec získal uznanie poroty a zo slávnostného vyhlasovania výsledkov si odniesol druhé miesto v kategórii „Best Conference/Congres“.

„Veľmi sa tešíme, že sme s naším tímom už tretí rok po sebe dokázali bodovať medzi najlepšími a dokonca sme rozšírili portfólio kategórií, v ktorých dokážeme tvoriť projekty na najvyššej európskej úrovni,“ uviedol Štefan Kozák managing director CREATIVE PRO.

Tento rok najviac bodoval projekt oslavy dvojstého výročia bitky pri Waterloo s budgetom viac ako 5 miliónov eur, na ktorom sa zúčastnilo 200 tisíc ľudí. Viac ocenených projektov nájdete na stránke www.eubeafestival.com

Okrem CREATIVE PRO mala zo slovenských agentúr na shortliste svoj projekt aj agentúra Monarch.

V roku 2014 CREATIVE PRO získala prvé miesto v kategórii B2B LIVE ROAD SHOW pre Microsoft Slovakia s kampaňou Office2GO. V kategórii BEST SUSTAINABLE EVENT – Teambuilding získala zlatého slona s projektom Give Back Wings pre spoločnosť RWE IT (FPT SLOVAKIA). Prvé miesto v kategórii Best Low Budget Event za projekt Give Back Wings pre RWE IT (FPT SLOVAKIA). V celkovom bodovaní Best Event Agency sa umiestnila na 2. mieste.

 

V roku 2013 získala prvé miesto v kategórii Best Incentive / Team building  s projektom „kreatívny filmbuilding“ pre spoločnosť Swiss Re.

Prosím čakajte