Šikovná sezónka bude opäť v predaji, lyžiar s ňou ušetrí až 151 eur
Termín:9. 9. 2015
Popis:Lyžovačka je za dverami a tatranské strediská už teraz myslia na to, s akou ponukou oslovia lyžiarov na zimnú sezónu 2015/16.

16. septembra štartuje druhá vlna online predpredaja celosezónneho skipasu
tzv. Šikovnej sezónky. Tí, ktorí si nestihli kúpiť svoj sezónny skipas, môžu využiť
druhú šancu za vynikajúcu cenu a ušetriť oproti pultovej cene až 151 eur. Doprajú si
tak neobmedzené lyžovanie v Tatrách od začiatku až po koniec lyžiarskej sezóny. Za
doplatkovú symbolickú cenu si môžu šikovní klienti okrem výhodnej lyžovačky dokúpiť
aj celosezónny vstup do liptovských aquaparkov.

tatranska-lyzovacka-foto-marek-hajkovsky.jpg

"Ak si lyžiar kúpi Šikovnú sezónku v predpredaji cez www.gopass.sk<http://www.gopass.sk> za 249 eur v termíne od 16. septembra do 31. októbra, ušetrí na tatranskej lyžovačke oproti cenníkovej cene na celosezónnom skipase až 151 eur a hlavne má neobmedzené možnosti lyžovania v Nízkych a vo Vysokých Tatrách. Lyžiari majú práve teraz na začiatku jesene možnosť výhodne si zakúpiť v predpredaji Šikovnú sezónku a ušetriť na svojej lyžovačke. Pre porovnanie: Ak si dospelá osoba kúpi napríklad 6-dňový skipas do Vysokých Tatier zaplatí zaň v hlavnej sezóne 174 eur, v Nízkych Tatrách 199 eur. So Šikovnou sezónkou sa lyžuje neobmedzene, bez prerušenia a teda maximálne výhodne počas obdobia Prvého snehu, Hlavnej sezóny aj Jarnej lyžovačky za bezkonkurenčnú cenu 249 eur", vysvetlil cenovú politiku lyžiarskych stredísk Michal Beňo, obchodný riaditeľ z Tatry mountain resorts, a.s (TMR).

sikovna-sezonka-lyzuj-celu-zimu-vyhodne-2015-16.jpg

16. september je dňom, kedy si klient/dospelý môže zakúpiť Šikovnú sezónku v druhej vlne cez e-shop www.gopass.sk<http://www.gopass.sk> za 249 eur. Pre kategóriu junior/študent/senior platí online predaj Šikovnej sezónky za 199 eur, pre deti bude Šikovná sezónka na celé obdobie lyžiarskej sezóny za 174 eur. Posledný deň pre nákup Šikovnej sezónky cez e-shop www.gopass.sk<http://www.gopass.sk> je 31. október 2015. Šikovnú sezónku si užívatelia GOPASSu nastavia podľa vlastných predstáv. Okrem neobmedzeného lyžovania si registrovaní užívatelia GOPASSu môžu vybrať aj neobmedzený relax v aquaparkoch Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová za špeciálnu doplatkovú cenu a rovnako aj možnosť večerného lyžovania v strediskách.
Spoločnosť TMR predstavila už v apríli produkt s názvom Šikovná sezónka. V septembri spúšťa druhú a zároveň poslednú vlnu predpredaja celosezónneho skipasu - Šikovná sezónka pre zimnú sezónu 2015/16. Bližšie informácie aj na webe Jasnej TU<http://www.jasna.sk/cenniky/specialne-ponuky/sikovna-sezonka-22/>, Vysokých Tatier TU<http://www.vt.sk/cenniky/sikovna-sezonka-21/> a Tatralandie TU<http://www.tatralandia.sk/cenniky/specialne-ponuky/sikovna-sezonka-20/>.
Prosím čakajte