“Eventovky”, prihláste svoje práce do EuBEA!
Termín:18. 8. 2015
Popis:Aj toho roku sa uskutoční European Best Event Awards. Minulý rok tam dve slovenské agentúry zarezonovali a celkom slušne. Je čas, aby o nás bolo počuť viac.

EuBEA_oceneniaNaša asociácia vníma svoje poslanie ako tej, ktorá má podporiť BTL segment nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. K tomu smerujú všetky naše kroky. Naše členské agentúry pravidelne vyhrávajú medzinárodné ocenenia. Predstavitelia našich agentúr chodia rečniť na medzinárodné eventové fóra. Usporiadali sme prvú slovenskú - ale európsku - event a live konferenciu. A teraz chceme povzbudiť všetky eventové agentúry Slovenska, aby prihlásili svoje práce do EuBEA. “Pre priblíženie, EuBEA je niečo podobné ako Cannes Lions vo svete reklamy. Je to mimoriadne prestížna súťaž a sme hrdí na to, že naši členovia v nej už viackrát zabodovali,” povedala predsedníčka BTLka Andrea Skočeková, “Chceme povzbudiť slovenské agentúry aj k tomu, aby ak neuznajú žiadny zo svojich projektov ako vhodný na prihlásenie do súťaže, aspoň vycestovali do Sevilly na 2. ročník The International Festival Of Events And Live Communication, ktorý predchádza odovzdaniu ocenení. Je potrebné, aby sme sa v našom segmente vzdelávali.”

Festival sa v španielskej Seville uskutoční v dňoch 5. - 7. 11. 2015 druhýkrát, EuBEA toho roku oslávi svoje 10. výročie. Opätovne sa zíde vyše 500 najväčších profesionálov event a live brandže Európy na jednom mieste. V poradnom výbore pre prípravy festivalu mala opäť zastúpenie aj BTLka v osobe jej bývalého predsedu, Štefana Kozáka. Práce možno prihlasovať do 31. 8. 2015. Všetky potrebné informácie nájdete na www.eubeafestival.com.

Prosím čakajte