Na čerpačky Shell prichádza nová limitovaná edícia modelov Ferrari z kolekcie Shell V-Power LEGO
Termín:3. 8. 2015
Popis:Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. opäť prichádza na čerpacie stanice s limitovanou edíciou modelov Ferrari z legendárnych LEGO® kociek.

Stačí natankovať 30 litrov výkonných palív Shell V-Power Nitro+ a získate jeden model za zvýhodnenú cenu 1,99 eur alebo 30 litrov palív Shell FuelSave a získate každý model za 2,99 eur.

 

Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. opäť prichádza na čerpacie stanice s limitovanou edíciou modelov Ferrari z legendárnych LEGO® kociek.

 

Spolupráca so spoločnosťou LEGO Group a Ferrari prináša na čerpacie stanice po celom Slovensku kolekciu Shell V-Power LEGO® Collection – limitovanú edíciu Ferrari modelov a zberateľských stavebníc. Modely stelesňujú viac ako 60-ročné technické partnerstvo so Scuderia Ferrari. Shell tak ponúka svojim zákazníkom unikátnu zberateľskú sériu siedmich nových modelov, ktorá určite nadchne zákazníkov tankujúcich na čerpacích staniciach Shell.

 

Červený svet LEGO autíčok Ferrari

 

Limitovaná edícia ponúka štyri legendárne vozidlá Ferrari, cieľovú rovinku so stupňom víťazov a figúrkou mechanika pretekárskeho tímu Scuderia Ferrari. Súčasťou kolekcie je aj limitovaná edícia cisterny Shell a model čerpacej stanice z okruhu Fiorano (súkromného testovacieho okruhu Ferrari v Maranelle), ktorú dopĺňa figúrka palivového inžiniera Shell.

 

Získať ľubovoľný model je skutočne jednoduché. Stačí natankovať 30 litrov výkonných palív Shell V-Power Nitro+ a modely máte za skvelú cenu 1,99 eur.

 

Ak natankujete 30 litrov palív Shell FuelSave zaplatíte za každý model 2,99 eur. Vývoj modelov trval viac ako pol roka a každé autíčko obsahuje naťahovací motorček špeciálne vyvinutý pre Shell – najmenší aký kedy spoločnosť LEGO Group vyrobila. Ten umožňuje autíčku prejsť viac ako dva metre na jedno natiahnutie.

 

Nová kolekcia modelov Shell V-Power LEGO® Collection nadväzuje na úspešnú prvú kolekciu zberateľských modelov z roku 2013 a umožní malým aj veľkým zberateľom doplniť svoju súkromnú zbierku. Sme radi, že tak zákazníkom okrem kvalitných palív, ponúkame aj veľkú dávku hravosti,“ hovorí Petr Šindler, manažér komunikácie SHELL Slovakia.

 

Zákazníci majú možnosť získať modely z novej kolekcie na všetkých čerpacích staniciach Shell od 3. 8. 2015 do 1. 11. 2015 alebo do vypredania zásob.

 

Červený svet LEGO autíčok Ferrari

 

Ferrari F12berlinetta – repliku športového automobilu F12berlinetta tvorí 44 LEGO kociek. Automobil sa po prvýkrát na trať postavil v roku 2012. S výkonom 730 konských síl a motorom V12 bez preplňovania išlo o najrýchlejší cestný automobil.

 

Ferrari F138 – ide o model automobilu formuly 1 konštruovanej špeciálne na preteky v rámci seriálu F1 v roku 2013. Fernando Alonso vyhral v rovnakom monoposte dve Veľké ceny. Názov F138 je kombináciou pretekárskeho roku 2013 a ôsmich valcov motora.

 

Cisterna Shell - limitovaná edícia cisterny Shell sa skladá z 93 kociek. Jej skutočná verzia denne zásobuje viac ako 40 000 čerpacích staníc Shell po celom svete.

 

Ferrari 250 GTO – najväčšia legenda poskladaná zo 42 LEGO kociek debutovala v roku 1962. Na svete bolo vyrobených len 39 kusov tohto vzácneho a raritného automobilu.

 

Ferrari 512 S – pretekárske auto s motorom V12 GT a objemom 5 litrov pretekalo v 24-hodinovke v Daytone a následne v Le Mans. Celosvetovo bolo vyrobených len 25 kusov.

 

Cieľová rovinka a stupeň víťazov – skladá sa zo 63 LEGO kociek a obsahuje cieľovú rovinku, stupeň víťazov, figúrku inžiniera Scuderia Ferrari, tabuľu s výsledkami a šachovnicovú vlajku.

 

Čerpacia stanica Shell – stanica je vernou kópiou čerpacej stanice Shell na trati Fiorano v Maranelle. Súčasťou je figúrka vedca Shell.

 

Cisterna Shell – limitovaná edícia cisterny Shell sa skladá z 93 kociek. Jej skutočná verzia denne zásobuje viac ako 40 000 čerpacích staníc Shell po celom svete.

 

O palivách Shell V-Power Nitro+


Záväzok spoločnosti Shell venovať sa inováciám prostredníctvom motoršportu je integrálnou súčasťou našich rozsiahlych výskumných a vývojových programov, ktoré sú základom výroby nových palív pre našich zákazníkov. Palivá Shell V-Power Nitro+ predstavujú najnovšiu generáciu prémiových výkonných palív. Jedinečné benzíny (Shell V-Power Nitro+ a Shell V-Power Nitro+ Racing) a naftové palivá (Shell V-Power Nitro+ Diesel) sú dizajnované pre zlepšenie výkonu a okamžitú reakciu v motore pre zvýšenie citlivosti vďaka prevencii zachytávania motorových nánosov, ktoré ho oberajú o výkon. Benzín Shell V-Power Nitro+ má až na 99% rovnaké zloženie ako palivo Shell V-Power race používané Scuderia Ferrari počas Majstrovstiev sveta FIA série F1 v aktuálnom ročníku 2015. Každé nové cestovné vozidlo opúšťa Maranello s plnou nádržou Shell V-Power. Palivá Shell V-Power Nitro+ sú dostupné na viac ako 1 000 čerpacích staniciach Shell v strednej a východnej Európe.

 

O spoločnosti SHELL Slovakia


Spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o. reprezentuje v Slovenskej republike záujmy materskej spoločnosti Royal Dutch Shell plc. Prevádzkuje rozsiahlu sieť čerpacích staníc po celom území Slovenska a ponúka medzinárodné palivové karty euroShell. Divízia Shell Aviation dodáva letecké palivo pre medzinárodné letisko v Bratislave a prostredníctvom divízie Shell Energy Europe zabezpečuje dodávky zemného plynu širokému spektru zákazníkov z oblasti priemyslu a služieb.

 

Spoločnosť Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglicku a vo Walese. Centrálu má v Haagu a jej akcie sú kótované na burzách v Londýne, Amsterdame a New Yorku. Spoločnosť Shell pôsobí vo vyše 70 krajinách sveta v oblasti prieskumu a ťažby ropy a zemného plynu, výroby a marketingu kvapalného zemného plynu a skvapalňovania zemného plynu, ďalej v oblasti výroby, marketingu a prepravy ropných produktov a chemikálií a v oblasti projektov, ktoré sa zaoberajú obnoviteľnými zdrojmi energie.

 

Kontakty pre média:


SEESAME Communication Experts
Michaela Lukovičová
Account Manager
Email: lukovicova@seesame.com
Tel.: (+421) 907 627 189


SHELL Slovakia s.r.o.
Petr Šindler
Manažér komunikácie
Email: petr.sindler@shell.com
Tel.: (+420) 244 025 965

Prosím čakajte