Do boxera Tomiho Kida sa zahryzne MUFUZA a Československý lev
Termín:27. 7. 2015
Popis:Slnečný a opäť tropický, no najmä športový bude nadchádzajúci víkend v mikulášskom Aquaparku Tatraladnia.

1. a 2. augusta sa všetci vyznávači aktívneho športu, ale aj milovníci leňošenia, opaľovania na dekách, či
zábavy v bazénoch, poriadne zapotia. Nielen z tropického tepla, ale z dramatických
pästných súbojov. V amfiteátri Tatralandie sa do boxera Tomiho Kid Kovácsa zahryznú
futbalové zázraky - Mufuza, teda vybraný tím hercov, moderátorov, športovcov,
spevákov, hudobníkov spolu so športovými a kultúrnymi osobnosťami Československého
leva.

tomi-kid-kovacs-tatralandia.jpg

Na úsmevný, ale aj seriózny zápas vyzval majster sveta v profesionálnom boxe Tomi Kid Kovács napríklad herca Petra Batthyániho, speváka Paľa Drapáka, šéfa súťaží krásy Jozefa Oklamčáka, hudobníka Igora Kmeťa ml. a iných. O vtipnú zábavu a športové zážitky nebude núdza. Počas celého víkendu sa bude v Tatralandii hýbať, baviť, užívať si pohodu a karibskú klímu v Tropical Paradise, dobrodružstvo na toboganoch, či na umelej surferskej vlne. Od skorého rána je v areáli pripravený animačný program, keltský miniklub, základy boxu s Tomi Kidom, vodný volejbal, aquagym, duel dňa a i. Bližšie k programu na oba dni TU<http://www.tatralandia.sk/novinky-a-eventy/kalendar-eventov/sport-weekend-ii/>.
Potešiť svoje zmysly a vstúpiť do sveta moreplavcov môžu dovolenkári aj vtedy, keď počasie vyhlási štrajk. Aquapark Tatraladnia vďaka krytej hale štyroch vnútorných bazénov so slanou morskou a čírou vodou garantuje teplotu +30°C za každého počasia. Vodný svet tropickej Tatralandie ponúka počas leta spolu 14 bazénov, 26 toboganov a 21 parných, vodných, masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. Brány mikulášskeho aquaparku sa v noci zo 14. na 15. augusta nezatvárajú, pretože v bazénoch sa bude tancovať až do rána. Hudobné mixy namieša poľský producent Donatan so speváčkou Cleo. Viac o nočnej Tropical Pool Party TU<http://www.tatralandia.sk/novinky-a-eventy/kalendar-eventov/tropical-party-s-donatan-cleo/>.

K letnej dovolenke na Liptove patrí už aj poznávanie histórie. Po dobe ľadovej prichádza toto leto do Liptov Arény pri Tatralandii kultúra starovekého Egypta. Výstava pieskových sôch s názvom Faraóni sprevádza návštevníkov egyptskými artefaktmi a impozantnými monumentmi vytesanými zo sypkého piesku. Návštevníkom sa naskytne tajuplný pohľad na mumifikáciu a pochovávanie faraónov. Pre najmenších je detský kútik s pieskoviskom a rozprávkovými postavičkami. 2x viac zážitkov na Liptove prináša spolupráca s aquaparkom GINO Paradise Bešeňová. So vstupenkou do Tatralandie je celodenný vstup do susedného aquaparku v Bešeňovej o 5 eur lacnejší pre dospelú osobu. Podrobnejšie informácie TU<http://www.tatralandia.sk/cenniky/specialne-ponuky/2x-viac-zabavy-na-liptove/>.
Prosím čakajte