V Poluse spojili zdravie s tradíciou. Hviezdy boli pri tom!
Termín:7. 4. 2015
Popis:Žiarivé úsmevy slovenských osobností a vône, z ktorých sa zbiehajú slinky.

Oboje bolo vidieť (a cítiť) v Polus City Center, kde sa tesne pred veľkonočnými sviatkami konal deň otvorených dverí miestnej školy varenia RADOSŤ VARIŤ.

Dňom otvorených dverí sprevádzala jedna z lektoriek RADOSTI VARIŤ, herečka Zuzka Vačková a o vzácne návštevy nebola núdza. Biba Ondrejková, Zora Czoborová, Iveta Malachovská, Fredy Ayisi či Lucia Lužinská prišli podporiť akciu a ochutnať delikatesy, ktoré majú blízko k ich životnému štýlu – sú totiž nielen chuťovo výborné, ale aj pripravované špeciálnymi postupmi zohľadňujúcimi zásady zdravého stravovania.

lucia-a-zuzka-r322_res.jpg


Témou podujatia, ktoré do Polusu prilákalo desiatky zvedavcov, bolo veľkonočné varenie tak trochu inak,  a teda varenie a pečenie s využitím zdravších surovín. Veď Veľká noc môže chutiť skvele a tradične aj bez premastených, ťažko stráviteľných jedál. A kto ochutnal z bohatej ponuky polusáckeho veľkonočného stola, musel uznať, že dnes dávno neplatí nezmyselný predsudok – čo je zdravšie, chutí horšie.


vsetci-v-skole-r763_res.jpg


Presvedčte sa aj vy a pridajte sa do rozrastajúcej sa rodiny nadšencov zážitkovej gastronómie v nekomerčnej škole varenia RADOSŤ VARIŤ. Varenie je predsa radosť a zdravé varenie dvojnásobná!

zuzka-vita-v-skole-r500_res.jpg

team-skoly-cely-r160_res.jpg

Nekomerčná škola varenia v Polus City Center má názov „RADOSŤ VARIŤ“ a presne túto myšlienku a filozofiu aj sprostredkováva svojím účastníkom kurzov varenia. Každý mesiac ponúka pravidelné kurzy varenia pre začiatočníkov aj pre skúsených kuchárov,  teda pre širokú verejnosť. Kurzy sú v rôznych časoch dopoludnia i popoludní, takže každý záujemca si nájde vhodný termín a čas.

„Zábavné kurzy zdravého varenia ponúkame našim návštevníkom ako osvetu a nadštandardnú službu. Stačí sa prihlásiť prostredníctvom e-mailovej adresy.  Poplatky sú v rozmedzí  cca 5 – 35 Euro, čo sú prijateľné ceny pre širokú verejnosť. Naša škola je určená aj takým  ľuďom, ktorí  by si komerčné kurzy  v klasických školách nemohli dovoliť,uviedla Andrea Kováčiková, marketingová  manažérka Polusu. Presné termíny, časy a mená lektorov, ako aj harmonogram kurzov nájdete na webstránke www.poluscitycenter.sk v rubrike

Radosť variť, alebo na Facebook stránke pod názvom: RADOSŤ VARIŤ - Škola varenia v Poluse, kde sa môžete na kurz aj priamo prihlásiť.

ŠKOLU VARENIA nájdete v Poluse na 1. poschodí v uličke medzi Food Courtom a Cinema City.vajicka-v-aspiku-r217_res.jpg

Počas celého roka bude Škola varenia v Poluse organizovať: pravidelné kurzy varenia pre začiatočníkov i pokročilých, bezplatné aj platené, jednoducho pre širokú verejnosť, ukážky a exhibície vo varení so zaujímavými osobnosťami, profesionálnymi kuchármi i celebritami, môžete si v nej dokonca zorganizovať narodeninové večierky, firemné párty a mnohé ďalšie zaujímavé akcie s gastrotematikou.

v-skole-celok-r667_res.jpg

Projekt „RADOSŤ VARIŤ“ vznikol s podporou partnerov DECODOM, TESCOMA, ELECTROLUX          

Prosím čakajte