NOVINKA - Súboj myslí / Mindrace
Termín:14. 12. 2010
Popis:

Predstavte si hru v ktorej súťažíte o kontrolu guličky použitím iba vašej sily koncentrácie a relaxácie. To je MINDRACE - hra tak úžasná, že budete mať stále ľudí okolo stola aby si ju mohli vyskúšať.

 

Je to unikátna technológia, ktorú môžete využiť na konfenciách, eventoch, firemnách večierkoch, v školách na zlepšenie správania a koncentrácie, pri športových tréningoch, alebo len na zábavu. Pri tejto hre platí, že čím viac ste zrelaxovaný a sústredený, tým lepšie pre vás. Je ideálna na trénovanie zvládania stresu. Táto hra je ukážkou, aké silné sú naše myšlienky. Dvaja alebo viacerí hráči sa snažia získať kontrolu nad loptičkou tým, že sú viac uvoľnenejší a koncetrovanejší. Čím lepšie to robia, tým je väčšia pravdepodobnosť že budú skórovať.

 

Systém funguje tak, že snímače na hlave zaznamenávajú úrovne Alfa a Theta vĺn u každého hráča. Bolo preukázane vedcami, že tieto vlny súvisia so sústredením, relaxáciou a kreativitou. Väčšina hráčov nájde spätnú väzbu z hry v tom že vedia lepšie kontrolovať svoje myšlienky do takej miery, že ich to samotných udivuje. Mindball môžu hrať súčastne dvaja hráči proti sebe, ale taktiež je k dispozícií tímová verzia troch hráčov proti trom.

 

Uvedenú atrakciu ponúka firma Párty hry z Nitry. Kontakt nájdete na Eventportal.sk.

 

slider12.jpg

Prosím čakajte