LIVE! Conference 2015 bude možné sledovať aj online
Termín:23. 2. 2015
Popis:BTL komunikačná asociácia prichádza s možnosťou účasti na LIVE! Conference 2015 aj tým, ktorí nebudú môcť prísť fyzicky!


logo-10.jpgZo skúseností členských agentúr BTL komunikačnej asociácie vyplýva, že najčastejším problémom ďalšej edukácie popri zamestnaní je nemožnosť osobnej účasti na rozličných školeniach, workshopoch atď. Preto ponúka novú možnosť participácie na pripravovanej LIVE! konference 2015.

 

Do medzinárodnej eventovej a live marketingovej konferencie LIVE! Conference 2015 ostáva už iba týždeň. “V predaji sú posledné lístky, no z viacerých strán sa nám dostáva záujem o live stream konferencie. Týka sa to všetkých tých, ktorí nemajú možnosť osobnej účasti, pretože pochádzajú zo vzdialenejších oblastí Slovenska alebo budú v daný termín odcestovaní,” povedala Andrea Skočeková, predsedníčka BTL komunikačnej asociácie, “To nás iba utvrdilo v tom, že live stream bude mať význam. Možnosť participácie na konferencii budú mať navyše aj tí, ktorí nebudú môcť byť online v danom čase, budú si ju totiž môcť pozrieť a vypočuť zo záznamu.”

 

LIVE! Conference 2015 je jedinečná medzinárodná koferencia, ktorú organizuje zoskupenie najprofesionálnejších eventových a live marketingových agentúr Slovenska, BTL komunikačná asociácia. Hneď jej prvý ročník prichádza s najväčšími európskymi speakrami a odborníkmi, ktorí sa na Slovensku objavia vo svojej premiére: Jens Oliver Mayer, Elling Hamso a Colja M. Dams budú rečniť a diskutovať na tému vyhodnocovania efektivity eventov.

 

Zaregistrovať sa na osobnú účasť, na live stream alebo sledovanie zo záznamu môžete tu: http://www.liveconference.sk/liveconference-registracia

Prosím čakajte