Veľký záujem o osobnosti európskeho event marketingu!
Termín:10. 2. 2015
Popis:Jens Oliver Mayer, Colja M. Dams a Elling Hamso - tri mená, ktoré žiadnemu skúsenému marketérovi netreba predstavovať.

Všetci sa stretnú pod jednou strechou v Refinery Gallery v Bratislave, 25. februára, ako speakri na premiérovej LIVE! Conference, medzinárodnej konferencii o event marketingu. Organizátor konferencie, BTL komunikačná asociácia, zaznamenal o osoby speakrov veľký záujem.


logo-10.jpgBTL komunikačná asociácia organizuje prvý ročník jedinečnej konferencie svojho druhu na Slovensku, LIVE! Conference 2015. Hneď na prvý ročník prijali pozvanie speakri európskeho formátu, o spoznanie ktorých zaznamenala asociácia veľký záujem. Ako prví si lístky na konferenciu zakúpili reprezentanti najväčších hráčov na našom trhu z telekomunikačného, automotive či energetického segmentu.

Jens Oliver Mayer je managing directorom JACK MORTON Worldwide, značky, ktorá je svetovým lídrom v oblasti živého a zážitkového marketingu. V Jack Morton veria v silu zážitku, ktorý je silne prepojený so značkou a biznis rozhodnutiami. Táto viera sa im potvrdzuje ako nepopierateľný fakt v každodenných i strategických aktivitách.

Colja M. Dams je Owner a CEO VOK DAMS Agency for Events & Live-Marketing, ktorá patrí medzi top inovátorov na trhu v oblasti live marketingu. V tomto segmente sa špecializuje na priamu marketingovú komunikáciu orientovanú na výsledky a zážitky.

Elling Hamso je managing partnerom EVENT ROI INSTITUTE, ktorý založil v roku 2005. Už dávno predtým sa však venoval otázke event marketingu, najmä témam návratnosti investícií spojených s live marketingom a nových trendov v odvetví event marketingu.

 

Jedinečnú možnosť vidieť a najmä počuť všetkých troch naraz ponúkne LIVE! Conference 2015. Ich vystúpenia budú zamerané na tému vyhodnocovania efektivity a hodnoty eventov v marketingovej komunikácii. Vstupenky na jedinú konferenciu svojho druhu na Slovensku sú v obmedzenom množstve. Môžete si ich kúpiť tu: http://www.liveconference.sk/liveconference-registracia

Prosím čakajte