Filmový večer pod Chopkom aj majstri ringu v K1
Termín:10. 12. 2014
Popis:Exkluzívny filmový večer, ale aj drsné päste sľubujú pod Chopkom netradičnú zábavu už najbližší víkend.

V najväčšom lyžiarskom stredisku v Jasnej si milovníci zimných športov i priaznivci dokonalého dovolenkového oddychu rozhodne prídu na svoje. Už v piatok 12. decembra zavítajú do Hotela Grand Jasná známi herci Bolek Polívka, Lukáš Latinák, Zuzana Norisová a i., aby tu osobne predstavili českú filmovú komédiu Hodinový manžel. 13. decembra si v športovej hale Liptov Aréna v Liptovskom Mikuláši zmerajú sily ťažké váhy v šou Diamonds Fight Night a zabojujú tak o svetový titul VKF. Na Liptove tentoraz zažiaria hviezdy veľkých kalibrov.

hodinovy-manzel-predpremiera.jpg

Uplynulý víkend sa v Jasnej niesol v znamení úspešného štartu lyžiarskej sezóny a tradičného hudobného podujatia pod názvom Winter Music Opening. To, že to nebola iba obyčajná noc, potvrdil aj sám James Bond, ktorý v klube Happy End otvoril štýlovú zábavu a pulzujúcu tanečnú party, ktorá trvala do skorých ranných hodín. Dovolenkári, ktorí sa do lyžiarskeho strediská Jasná chystajú už tento piatok zažijú nielen počas dňa zábavu na zjazdovkách, ale vychutnajú si aj večer plný smiechu. Hotel Grand Jasná pripravil 12. decembra 2014 v kongresovej sále predpremiéru skvelej českej komédie Hodinový manžel. David Novotný, Lukáš Latinák, Bolek Polívka a Dávid Matásek si vyskúšali rolu hodinového manžela, ktorý plní dámam aj najnáročnejšie požiadavky. A čo na ich hodinovú profesiu hovoria manželky? Úsmevné odpovede budú odhalené v predpremiére o 18. hod. a o 20:30 hod. Lístky sú ešte dostupné v predpredaji cez e-shop GOPASS.sk TU alebo pri pobytovom balíku TU, poprípade na recepcii Hotela Grand Jasná. Cena 10 EUR na predpremiéru filmu Hodinový manžel zahŕňa aj vstup na after party s hercami v klube Happy End, kde vystúpi hudobná skupina Peter Bič Project.

Noc bojovníkov bude mať premiéru v sobotu 13. decembra 2014 o 18. hodine v Liptov Aréne v areáli Aquaparku Tatralandia, kde sa uskutoční prvý ročník turnaja v bojových športoch pod názvom Diamonds Fight Night. Na programe bude 12 zápasov podľa pravidiel K1, kickboxu a boxu. Medzi súťažiacimi sa predstavia majstri sveta a špička bojových umení na Slovensku ako napr. Martin Navrátil, Martin Pacas, Pavol Garaj, Tigran Movsizian, Matej Šurín a iní. Hlavným bodom večera bude zápas o majstra sveta federácie WKF medzi Miroslavom Cingelom a Alexandrom Krukom. Program ozvláštni špeciálna svetelná šou, ring girls a bohatý sprievodný program. Podrobnosti TU. Galavečer ukončí after party v Mexico hall vo Funparku Tatralandia.

 

Lyžiari na Chopku si užívajú prvé kilometre otvorených zjazdoviek. Podmienky na severnej a južnej strane svahov sú dobré a zima zatiaľ lyžiarom praje. Len 15 minút autom od top strediská Jasná je najväčší celoročný aquapark Tatralandia s termálnou, čírou a slanou morskou vodou, ktorý ponúka najlepší oddych po lyžovačke. V Tatrách si od 27. decembra užijú návštevníci denne aj aprés-ski program s nočným lyžovaním, špecifickou Tatranskou večerou zážitkov, večerné korzo, aprés-ski party či fashion show.

Prosím čakajte