Vystavujte na EventEXPO 2015
Termín:9. 12. 2014
Popis:Dávame Vám do pozornosti 3. ročník eventového veľtrhu EventEXPO, ktorý sa bude konať 25.2.2015 v Refinery Gallery.

Veľtrh EventEXPO 2015 je výborný priestor na prezentáciu a stretnutie všetkých tých, ktorí poskytujú služby v rámci event marketingu a podieľajú sa na organizácii eventov (zástupcov eventových agentúr, hotelov, reštaurácií, dodávateľov osvetlenia, ozvučenia, konferenčnej techniky, tlačiarenských služieb, umelcov, moderátorov, cateringových a rentalových spoločností...).

evex-dl-1214.jpg

Viac ako 1500 návštevníkov, 135 vystavovateľov zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Rakúska a Ukrajiny sa zúčastnili minulého ročníka EventEXPO. Cieľom je predstaviť ponuky eventových dodávateľov s čo najobsiahlejšou škálou eventových ponúk. Oba uskutočnené ročníky eventového veľtrhu EventEXPO presvedčili návštevníkov aj vystavovateľov, že ide o úspešný projekt, ktorý doteraz na Slovensku chýbal. Rozšírené priestory Refinery Gallery ponúkajú viac ako 1500 metrov výstavnej plochy pre všetky novinky a trendy v eventoch.

 

Súčasťou tretieho ročníka budú diskusie, workshopy a zaujímavý eventový program, kde sa môžu prezentovať aj umelci, zabávači a animátori, pre ktorých máme pripravený špeciálny priestor.

Využite jedinečná príležitosť odprezentovať sa na mieste, kde sa v jeden deň stretne celá eventová komunita a naštartujte si čo najlepšie biznis v roku 2015!

 

 

Viac informácii o EventEXPO 2015 nájdete na www.eventexpo.sk alebo sa pridajte k fanúšikom stránky na Facebooku  www.facebook.com/EVENTEXPObratislava .

Prosím čakajte