BTLka so zastúpením na prvom The International Festival of Events and Live Communication
Termín:24. 10. 2014
Popis:BTLka je partnerskou asociáciou prvého európskeho eventového festivalu, má tam aj rečníka!

Už v priebehu dnešného dňa sa dozvieme víťazov prestížnych ocenení European Best Event Awards. V shortliste sa nachádzajú aj dve slovenské agentúry, členské agentúry BTL komunikačnej asociácie. Creative Pro v kategórii Roadshow s projektom Office 2 Go pre klienta Microsoft  Slovakia a v kategórii Sustainable event s projektom Gives Back Wings realizovaným pre klienta RWE IT. Druhou shortlistovanou agentúrou je Monarch, ktorá súťaží v kategórii Teambuilding s projektom Orange Village Camp Pribylina usporiadaným pre klienta Orange Slovensko.

Na dnešnom programe prvého európskeho event a live comm festivalu je okrem vyvrcholenia v podobe vyhlásenia a odovzdania ocenení aj pokračovanie druhého dňa konferencie. Jedným z rečníkov bude aj bývalý predseda BTL komunikačnej asociácie, Štefan Kozák. BTLka bude v jeho osobe zastúpená pri okrúhlom stole pan-európskej debaty zameranej na otázky porozumenia lokálnych odlišností a ich prekonávania.

Pri okrúhlom stole diskusie budú prítomní Milo Vergucht (CEO, 27Name), Barbara Jamison (Head of Business Development Europe, London and Partners), Štefan Kozák (BTL komunikačná asociácia) a Maarten Schram (Managing Director, Independent Dutch Event Association).

 

V španielskej Seville sa aktuálne nachádzajú traja predstavitelia BTLka, Andrea Skočeková, jej aktuálna predsedníčka a managing director agentúry Brand Advertising; Štefan Kozák, bývalý predseda BTLka a managing director shortlistovanej agentúry Creative Pro a Peter Princ, managing director shortlistovanej agentúry Monarch.

 

Občianske združenie BTL komunikačná asociácia (BTLka) vzniklo v lete 2011 s cieľom vytvoriť spoločnú platformu pre agentúry pôsobiace v oblasti eventmanagementu, sales promotion a príbuzných podlinkových aktivít. Ambíciou BTLka je združovať hráčov, ktorí pôsobia na trhu s dlhodobou víziou, svoje služby poskytujú profesionálne a ktorí sa zaviazali k pôsobeniu na trhu v súlade s Etickým kódexom BTLka. Týmto spôsobom chce asociácia smerom ku klientom ako aj dodávateľom predstavovať garanciu kvality, serióznosti a zodpovednosti. Viac informácií sa dozviete na www.btlka.sk.

Prosím čakajte