Dve členské agentúry BTLka v shortliste EuBEA!
Termín:17. 10. 2014
Popis:V shortliste prestížneho vyhodnocovania európskych event a live comm projektov sa ocitli až dve slovenské eventové agentúry. Obe sú členskými agentúrami BTLka!

eubea01-615x303.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V noci zo včera na dnes zverejnila prestížna súťaž European Best Event Awards (EuBEA) shortlist prác, ktoré sa dostali do užšieho výberu v boji o ocenenia. Kým v minulom ročníku sa v shortliste ocitla "iba" jedna slovenská agentúra, toho roku o cenu zabojujú až dve. Obe sú členskými agentúrami BTL komunikačnej asociácie, čím sa opäť potvrdzuje, že BTLka je platformou združujúceou agentúry, ktoré sú zárukou kvality, zodpovednosti, serióznosti, profesionality, kreativity a inovatívnosti.

V kategórii Roadshow o ocenenie zabojuje agentúra Creative Pro s projektom Office2Go pre klienta Microsoft Slovakia. Tá istá agentúra sa v shortliste ocitla aj v kategórii Sustainable event s projektom Gives Back Wings realizovaným pre klienta RWE IT Slovakia. V kategórii Teambuilding sa ocitla ďalšia slovenská agentúra, Monarch, a to s projektom Orange Village Camp Pribylina realizovaým pre klienta Orange Slovensko.

Kompletný zoznam projektov, ktoré sa dostali do shortlistu, nájdete tu: http://www.eubeafestival.com/wp-content/uploads/2014/10/EuBEA-Best-Event-Awards-2014-Shortlist.pdf

Vyhodnotenie jednotlivých projektov sa zrealizuje v španielskej Seville už 24. októbra. Slovenským agentúram, členským agentúram BTL komunikačnej asociácie, prajeme veľa šťastia!

Prosím čakajte