Prvý európsky eventový festival už budúci mesiac!
Termín:15. 9. 2014
Popis:Už budúci mesiac sa staneme svedkami prvého európskeho eventového festivalu organizovaného zo strany EuBEA!

Po prvýkrát sa na jednom mieste stretnú odborníci a profesionáli z eventového sveta a budú spoločne diskutovať, oboznamovať sa navzájom s aktivitami, predávať si skúsenosti týkajúce sa nových technológií, aktivít, inovácií, inšpirácií... Výsledkom budú 2 dni plné nových zážitkov a najmä profesionálnych motivácií.

The International Festival of Events and Live Communication sa uskutoční 23. a 24. októbra v španielskej Seville. Štvrtok, prvý deň festivalu, bude venovaný najmä porote, pri ktorej sa budú zastavovať jednotlivé agentúry, ktoré prihlásili svoje práce do EuBEA. Účastníci festivalu si budú môcť naživo pozrieť ich prezentáciu svojich prác a projektov, ale tiež prvé pocity poroty z týchto prezentácií a ich obsahu. Pôjde o náročné prezentácie, pričom každá bude trvať cca. 10 minút. V tento deň sa účastníci môžu tešiť aj z príjemného večera stráveného v neformálnom duchu s najväčšími eventovými odborníkmi Európy.

Na druhý deň, v piatok, sa účastníci stanú svedkami prezentácií profesionálov na rozličné témy: realizácia skutočne zapamätateľného eventu, interaktívne publikum, vizuálne efekty a zábavný zážitok. Nasledovať budú diskusné okrúhle stoly zaoberajúce sa problematikami digitálnych a sociálnych médií, zapojenie eventov do tradičnejšieho marketingového mixu, vybudovanie live zážitku zo zážitku digitálneho.

Nakoľko pôjde o prvý európsky event tohto druhu, na pôde sa bude diskutovať aj o rozdieloch v eventových segmentoch medzi jednotlivými krajinami Európy, explanáciách smerujúcich k ich pochopeniu, ako aj o krízovom managemente. Nebudú chýbať ani inšpirácie z Ázie, inovatívne video projekcie, case study týkajúca sa zaujatia pozornosti atď.

Celý program festivalu je bohatý a nájdete ho tu: http://www.eubeafestival.com/leadership-conference-programme-2014/.

 

Vstupenku na festival si môžete zakúpiť tu: http://www.eubeafestival.com/buy-delegate-pass/.

Prosím čakajte