MANIFEST
Termín:23. 9. 2014
Popis:Malý mestský hudobný festival, ktorý po svojom nultom ročníku, čo sa odohral minuloročný september, otvorí školský rok na Fakulte architektúry trochu netradične.

Cieľom Manifestu je stretnúť starých známych, privítať nových prvákov a uviesť ich do adrenalínového štúdia architektúry. Popri popíjaní piva, vína, kávy, čaju a pojedaní rôznych dobrôt, budú diktovať náladu hneď niekoľké domáce slovenské kapely a Dji, ktorých nám priamo na Námestie slobody privezie sám Red Bull Tour Bus.

Nezameniteľný pojazdný hudobný stage, ktorý bol vytvorený z česko-slovenskej Karosy. Toto leto sa stal súčasťou festivalov ako Grape či Pohoda a práve s ním si budete môcť vychutnať kúsok festivalového nádychu na Námestí slobody. Bude zaparkovaný priamo pri vstupe do školy a na jeho streche sa odohrajú koncerty kapiel Elections in The Deaftown, Slow Flow, Dornkappel, mixovať mashupy budú zasa Bobsan, Emonoizboyz, DžunyJa G, Purist a záver večera bude patriť DJ Vecovi, ktorý nám poteší svojím setom.

Okrem gastronomického a hudobného zážitku, na prvákov čakajú rôzne výhody a pre nich a všetkých ostatných bohatý sprievodný program. Po nastolení nočného kľudu, sa párty presunie o niečo nižšie. Pôjde sa Dole! Príď poriadne privítať príchod nového akademického roka tak, ako sa na architekta patrí.

24.9. Námestie Slobody, 14:00 – 22:00

Vstup voľný

Afterparty Klub Dole, Námestie SNP 30, 22:00 – 6:00

Interpreti:

Bobsan, Dornkappel, DžunyJa G, Elections in the Deaftown, Emonoizboyz, Purist, Slow Flow,DJ Vec

https://soundcloud.com/bobsan

https://soundcloud.com/dornkappel

https://soundcloud.com/elections-in-the-deaftown

https://soundcloud.com/emonoizboyz

https://soundcloud.com/puristlive

http://www.soundcloud.com/slowflowofficial

 

https://www.facebook.com/ozajstnyVec

manifest-plagat.jpg
Prosím čakajte