HYPE~5
Termín:21. 8. 2014
Popis:Leto u nás zďaleka nekončí. :-)

hype-a3-1.jpg

Prinášame piate vydanie klubovej noci HYPE, kde sa stretne opäť nežné pohlavie ešte s nežnejším - Whyme a sekundovať jej v b2b bude Michael Priest! Pripravte si všetko tanečné, čo sa nájde u vás v šatníku :-)

Whyme alebo Suzanne Zu je neodmysliteľnou postavičkou z 808 crew, má 21 rokov a hudba ju jednoducho baví:-) Je speváčkou v kapele Impreus. DJ-ing berie ako odreagovanie sa, kde dobrá selekcia podľa nej je o tom, aby ľudia vedeli, že dobrá hudba stále existuje. Čo sa týka štýlu, je to mix od bass, garage, uk, hip-hop, future sound, techno či deep house.
https://soundcloud.com/suzanne-zu

Michael Priest je DJ a promotér bratislavskej párty Hochspannung! 
K hudobnej selekcii pristupuje podobne ako k výberu účinkujúcich. Za najdôležitejšie považuje — pohľad dopredu, rozmanitosť od house, garage, UK funky až po global bass, bmore, techno či juke, ale zároveň hudobnú koherentnosť a dôraz na kvalitu. 
Svoje sety (v B2B verzii s Bad Mojom alebo sólo) odohral v zásadných kluboch na Slovensku, Českej republike a Rakúsku. Zahral na festivaloch ako Pohoda, Grape, Colours of Ostrava či Easthetic. Zdielal pódium s artistami ako Bambounou, Disclosure, Paleman, Bok Bok, L-vis 1990, Mak & Pasteman, Sinjin Hawke, Leon Vynehall, Big Dope P, Chrissy Murderbot a iní. 

Michael Priest
(Hochspannung! | KLANG | Dead Horse)
https://www.facebook.com/iammichaelpriest
http://www.mixcloud.com/michaelpriest/

Live at Bažant Pohoda Festival 2014:
https://www.youtube.com/watch?v=AzSV_XFY8IA

Live at RWD.FM 2014:
https://www.youtube.com/watch?v=5V1OTXg4xYs

Live + interview at SCÉNA_FM 2014 (starts at 6:00 min)
http://www.mixcloud.com/radiofm/scena_fm-182014/

 

22.8. piatok, vstup: 3e

KC DUNAJ, Nedbalová 3, 811 01 Bratislava

 

Event: https://www.facebook.com/events/1453686794904186/

Prosím čakajte