Bezplatná reklama v Stratégiach!
Bezplatná reklama v Stratégiach!
Termín:7. 10. 2010
Popis:

HOTELY POZOR!

 

Dovoľte, aby sme Vás informovali o JEDINEČNEJ možnosti odprezentovať Váš hotel v prílohe Event marketing odborného časopisu Stratégie, v októbrovom čísle.

 

JE TO JEDNODUCHÉ:

Stačí, ak sa stanete do 15.10.2010 Prémiovým subjektom na www.EVENTportal.sk a AUTOMATICKY budete uvedený ako Prémiový subjekt aj tlačenej v prílohe Event marketing v októbrových Stratégiách.

 

Cena za Prémiový subjekt na EVENTportal.sk je 49,- € bez DPH do konca roku 2011 + Bonus: bezplatne získate prezentáciu vo forme Prémiový subjekt aj v prílohe Event marketing v októbrových Stratégiách.

 

Príloha Event marketing:

V prílohe Event marketing, ktorá výjde na konci októbra bude zoznam všetkých hotelov na Slovensku rozdelných podľa krajov. Základná registrácia bude vo forme názov hotela, mesto a telefónne číslo a je bezplatná. Hotely s Prémiovou registráciou na EVENTporatl.sk budú zobrazené v tejto tlačenej prílohe na prvých miestach s logom a kompletnými kontaktnými informáciami.

 

EVENTportal.sk je exkluzívnym partnerom a dodávateľom databázy pre prílohu Event marketing, Stratégie. Viac sa dozviete na tejto linke - PODROBNÉ INFORMÁCIE.

 

Ak máte záujem stať sa Prémiovým subjektom napíšte nám na adresu info@eventportal.sk alebo volajte na 02/5443 3930.

 

Prosím čakajte