Kongresový špeciál, ktorý sa neodmieta!
Termín:10. 2. 2014
Popis:Doprajte Vašim spolupracovníkom či obchodným partnerom školenie, seminár alebo team-building v štýlovom prostredí národnej kultúrnej pamiatky...

Doprajte Vašim spolupracovníkom či obchodným partnerom školenie, seminár alebo team-building v štýlovom prostredí národnej kultúrnej pamiatky, zrekonštruovanej manufaktúry modranskej keramiky na moderný kongresový hotel, ktorý dýcha históriou. Hotel Majolika**** má niekoľko exkluzívnych konferenčných miestností, vybavených prezentačnou technikou, s kapacitou 20, 50, 80 alebo až 130 osôb.

Pripravili sme pre Vás kongresové balíčky, ktoré Vám popri kongresoch spríjemnia voľné chvíle.
„WELLNESS“ kongres
Oddych po celodennom školení padne vhod asi každému a tak prečo si nedopriať rozmaznávanie svojich zmyslov vo Wellness Experience & SPA, kde na Vás čaká unikátny komplex parných a vodných kúpeľov.
K dispozícii sú Vám 3 druhy sáun a to:
* bylinková sauna, kde pri aromaterapii môžete vdychovať vôňu bylín
* fínska sauna s lávovou pecou
* parný kúpeľ s blahodarným pôsobením čistej pary na pokožku


Dominantou Wellnes & SPA je mozaiková vírivka, ktorá rozmazná Vaše telo jemnými masážnymi tryskami. Na rozhýbanie tela je vhodný bazén, kde si výborne zaplávate vo vlnách protiprúdu a na záver pobytu si môžete oddýchnuť v relaxačnom priestore tepidária s vyhrievanými, pohodlne tvarovanými ležadlami a pri príjemnej relaxačnej hudbe. Vstup do Wellnes & SPA je 3-hodinový s možnosťou doobjednať si nápoj alebo niektorú masáž z našej ponuky.

Kongres v znamení „IN VINO VERITAS“
Degustácia kvalitných modranských vín a posedenie v útulnej pivničke pri praskajúcom ohni v krbe? Tak takýto záver školenia by oslovil každého. A tak prečo nevyužiť kongresový balíček, ktorý svojím obsahom neodmysliteľne patrí do Modry, srdca malokarpatskej oblasti? Pripravená je pre Vás degustácia 5 vzoriek vína a výklad vinára, ktorý hostí oboznámi nielen s jednotlivými vínami, ale aj vinárstvom.
V prípade záujmu máte možnosť doobjednať si ďalšie občerstvenie a nápoje a prežiť príjemný večer v štýlovom priestore pivničky.

Kongres „OD HLINY KU KERAMIKE“
Hotel Majolika**** sa nachádza v budove bývalej manufaktúry keramiky a patrí medzi národné kultúrne pamiatky, kde je súčasťou hotela aj živé Múzeum Keramiky. Práve v tomto múzeu je pre Vás pripravená možnosť vytočiť si keramiku priamo na hrnčiarskom kruhu alebo si namaľovať hrnček podľa vlastnej predstavy za pomoci modranského keramikára. Trvanie kurzu záleží od množstva zúčastnených ľudí (min. 1 hod). Môžete si doobjednať malé občerstvenie priamo v priestoroch múzea. A pre tých, ktorí by si chceli zvečniť výrobok, je tu možnosť vypálenia vyrobenej keramiky.

Ceny kongresových balíkov:
* od 10 do 19 osôb - 65€/osoba
* od 20 do 49 osôb - 60€/ osoba
* od 50 do 130 osôb - 55€/ osoba
Každý z kongresových balíkov zahŕňa:
* ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, obsadenej dvomi osobami (resp. tretia osoba na prístelke)
* miestny ubytovací poplatok
* raňajky formou teplého a studeného bufetu
* večera formou vopred vybraného menu
* prenájom konferenčnej miestnosti, premietacie plátno, flipchart (bez papiera), rečnícky pult, poznámkové bloky na stole a WIFI pripojenie
* 2x coffee break – káva, čaj, minerálka, sladké pečivo


Pri ubytovaní na dve noci a viac je zľava 5% z balíka.
Doplatok na izbu pri obsadení 1 osobou + 20€/noc.
Sály sú nefajčiarske, s denným svetlom a vybavené ekologickou komfortnou vzduchotechnikou. Dataprojektor, TV s DVD a ozvučenie sú k dispozícii na požiadanie za poplatok. Náš hotelový personál Vám ochotne pomôže pri organizácii Vášho seminára či konferencie. Po náročnom pracovnom dni Vám pripravíme aj iné teambuildingové aktivity, možnosť aktívneho relaxu, raut a pod.
Súčasťou hotela je uzatvorené nádvorie, ktoré je príjemným oddychovým miestom počas prestávok, alebo v prípade záujmu môže tvoriť súčasť outdoorovej časti konferencie.
Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

image002.jpg

image003.jpgimage004.jpgimage005.jpgimage006.pngimage007.pngimage008.jpgimage009.jpgimage010.jpgimage011.jpgimage013.jpgimage012.jpg

Prosím čakajte