III. BENEFIČNÝ PLES HODINY DEŤOM
Termín:8. 2. 2014
Popis:Tretí ročník Benefičného plesu Hodiny deťom sa bude konať v sobotu 22. februára 2014 v priestoroch Kursalonu Trenčianske Teplice a už tradične sa ponesie v znamení ...

Výnimočné podujatie sa už tradične spája s kúpeľným mestom Trenčianske Teplice a historickým priestorom Kursalonu. Už po tretíkrát sa práve tu zíde spoločnosť, ktorá svojou účasťou a jedinečnou atmosférou na plese tiež prispeje do Hodiny deťom, jednej z najväčších verejných zbierok na Slovensku, realizovanou Nadáciou pre deti Slovenska. Tejto verejnej zbierke bude spolu s darmi od sponzorov podujatia a výťažku z podujatia venovaný kompletný zisk z tomboly, ktorá sa na plese predá. Práve to je spôsob, ako sa každý účastník môže zapojiť do myšlienky plesu.

Po úspešných minulých ročníkoch sa tento krát na plese ako hlavné hviezdy večera predstavia krásna speváčka Mária Čírová a obľúbený hudobník Marián Čekovský so svojou kapelou. Podujatím sprevádza atraktívna moderátorská dvojica Lenka Šóošová a Roman Juraško. Ples otvorí svojím vystúpením pripraveným špeciálne pre Benefičný ples akrobatická formácia Vertigo.  Do tanca už po druhýkrát zahrá plesová kapela HappyBand Orchestra, v rautovej časti program spestrí hudobné trio Cinnamon a harfistka Mária Kmeťková. Ako každý rok, na plese nebude chýbať ani Alena Heribanová s manželom, tento krát v úlohe čestného hosťa plesu.

Hostia sa tak môžu tešiť na zážitok pre všetky zmysly – skvelá šou, zábava, atraktívni hostia, výborné jedlo a to všetko s pocitom, že tým pomáhame tým, ktorí to najviac potrebujú. Ako informuje majiteľ agentúry SpicyBrown, Pavol Sirotný, podujatie má jasne definovaný účel: „Na počiatku bola idea urobiť výnimočný a honosný ples, ktorý bude iný najmä tým, že sa nekoná v Bratislave, ako ostatné plesy podobného charakteru. Spoločne s Nadáciou pre deti Slovenska pracujeme na naplnení našich cieľov – pripraviť hosťom nezabudnuteľný zážitok a pomôcť vyzbierať finančné prostriedky na podporu jedinečných a užitočných projektov pre deti na Slovensku. Veríme, že sa nám to aj tento rok podarí.“ To všetko sa udeje už 22.2.2014 v priestoroch Kursalonu v Trenčianskych Tepliciach, vstupenky na podujatie zakúpite v sieti Ticketportal.

Prosím čakajte