Program v KC Dunaj na január 2014
Termín:23. 1. 2014
Popis:KC Dunaj má bohatý program na január 2014, tešiť sa môžete na spoločenské hry, koncerty, ale aj diskusie o dianí na Ukrajine.

23.1/št/17:00/literatúra/vstup voľný/sála
Večer s vydavateľstvom Kalligram
Prezentácia nových maďarských titulov z vydaveteľstva Kalligram od autorov žijúcich na Slovensku.

24.1/pi/21:00/koncert, párty/9€ predpredaj, 12€ na mieste,5€  po koncerte/ bar, sála
Wilsonic CLUB - Elektro Guzzi (Vienna / AT)
Čistokrvné pulzujúce techno v podaní rakúskej trojice ultrapresných, dokonale zohraných inštrumentalistov. Plne funkčné v klubovom kontexte, najlepšie servírované naživo, a to s patričnou vervou!


25.1./so/21:00/koncert+párty/8€ predpredaj, 7€ na mieste/bar + sála

Párty v retro duchu! Autentická zábava vytiahne na tanečný parket legendy rock'n'rollu, diska, 70-tych, 80-tych rokov a československého soc-popu. O zábavu v štýle funky sa postará live kapela Funky Emotions. Známe i menej známe hity budú z vinylov vyberať DJ Arnoštek a DJ Čumbulák. Z minulosti prinesieme len to dobré, za čím sa nám cnie: kultové sladkosti, obľúbené hry, tematickú výzdobu a originálnu vizuálnu projekciu. V tesilákoch či v texaskách, čakáme vás v štýlovom retro oblečení!

26.1./ne/18:00/spoločenské hry/1€ /bar
iHRYsko v Dunaji˜
Večer spoločenských hier. Poradíme, vysvetlíme a naučíme. Príďte sa zahrať a zabaviť.

27.1/po/ 18.00/diskusia+prednáška/2€/sála
Potulky svetom #3
Zima vrcholí, olympiáda v Soči je za rohom a my Vám preto prinesieme cestovateľské zážitky z krajiny boršču, vodky, snehu a bláznivých ľudí z internetu - najväčšia krajina sveta Rusko.


29.1./st/ 17:30/diskusia/vstup voľný/bar

Café Európa: Rozpadne sa Ukrajina?

Pozývame vás na diskusiu pri kávičke s zahraničnopolitickým expertom z SFPA, Alexandrom Dulebom a redaktorom zahraničného spravodajstva denníka Pravda, Borisom Lattom o aktuálnej situácii na Ukrajine. Diskusné podujatie Café Európa ponúka prijemný a neformálny priestor pre diskusiu o témach s európskym rozmerom pod záštitou Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku. Debaty pri „koláčiku a kávičke“ sú dnes pravidelnou súčasťou spoločenskej diskusie o našom mieste v súčasnej i budúcej Európe.


31.1./pia/22.00/party/6/7€/sála+bar
Hochspannung! LEON VYNEHALL (Aus, 3024 / UK), ROUTE 8 (live, HU), Djs Michael Priest & Bad Mojo

Prosím čakajte