Uvažujete nad podujatím, ktoré uspokojí každého klienta?
Termín:13. 11. 2013
Popis:SUMMERICE môže byť tým, čo hľadáte!

Uvažujete nad novým podujatím, ktoré by uspokojilo aj toho najnáročnejšieho klienta? Plánujete podujatie s klziskom, ktorým by ste upútali pozornosť a zabavili Vašich partnerov? Potrebujete klzisko na zrealizovanie výnimočného projektu, filmu alebo reklamy? Máme pre Vás riešenie: SUMMERICE(R) - CELOROČNÉ KLZISKO!

Máme výborné skúsenosti s klziskami umiestnenými nielen v exteriéri (napr. námestia, športoviská, parkoviská), ale aj v interéri (filmové štúdiá, divadlá, školy, nákupné centrá, dom detí a pod.). Počas uplynulých rokov poskytli naše klziská nádherné zážitky a prispeli k výbornej atmosfére na rôznych podujatiach, na budovaniach tímov a pod. Naše celoročné klziská boli použité pri uvedenení nového produktu na trh, ako aj v reklamných kampaniach.

Kto raz vyskúšal klziská Summerice(R), s dôverou sa k nim opäť vracia. Naše klziská sú vhodné nielen pre profesionálnych športovcov, ale aj na rekreačné účely, navyše obohatené hrou stelesňujú dokonalú voľbu pre zábavu a aktívny relax.

Výhodou našich syntetických klzísk je, že sú bez nákladov na energiu, nevyžadujú chladenie a ani nijakú finančne nákladnú prevádzku. Inštalácia je ľahká a rýchla. Počas prevádzky sú vysoko odolné voči vonkajším vplyvom, čím zvyšujú pôžitok z korčuľovania.


Pre viac info: www.summerice.sk

Prosím čakajte